Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért nem áll fel az anyakecském?

Miért nem áll fel az anyakecském?

Figyelt kérdés

Tegnapi legeltetésből gyanús volt már, hogy hamarabb bement a helyére lefeküdni az anyakecském. Azt gondoltam bezabálhatott. 1 hetes gidái vannak, szépen ment eddig minden. Etetése: reggel abrak, délután egész estig legelnek, este széna, abrak. Szelénes nyalósó a helyén. 3 oldalról zárt vízhatlan helyük van, vastagon bélelt, száraz szalmával. Konyhai hulladékot napi szinten kapnak még nasinak.


Ma reggel viszont, amikor vittem ki az abrakot, az anya nem állt fel. Csak nyújtogatta a nyakát. Hátsó lábai meg vannak merevedve. Próbált felállni. Odavittem neki az abrakot, neki esett, mint aki egy hete nem kapott enni.


Mi lehet a baja?



#kecske #kecsketartás #anyakecske #Kecskebaj #Tejelő kecske #Kecskegond
2021. máj. 25. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, addig Ca-pótlás.
2021. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!