Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szeretnék kacsát tartani a...

Szeretnék kacsát tartani a házba, mennyibe kerülne a tartása?

Figyelt kérdés
láttam tik tokon kiskacsát. nagyon aranyos.

2022. jan. 11. 19:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
100%
Kell nekik egy nagy kert ahol szaladgálhatnak, és medence vagy kerti tó is. Biztonságos ól ahová éjjel behúzódhatnak. Megfelelő, teljeskörű táp.
2022. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy baromfiudvart venni? :D :D A baromfiudvar az ember udvara ahol tartja a kacsákat... Amit kialakít nekik, elkerít kerítéssel hogy ne vigye el őket a róka.
2022. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
100%

"mondjátok már meg hol lehet baromfiudvart venni meg ilyenek írjatok le mindent a kacsákról és megadom nekik csak hagyjatok már békén"

Mi van? Most mondjuk el, hol kell baromfiudvart venni(amit megjegyzem mellékesen, hogy nem lehet) vagy hagyjunk békén?

2022. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 A kérdező kommentje:
62es jól van nem kérdeztelek -.- 61es köszi te vagy az első aki legalább normálisan tudod válaszolni a kert az meg van kerítést majd, tó az jó ha ki ások a bátyámmal meg a barátaival egy nagyobb területet és vizet rakunk bele? táp is meg lesz oldva csak ólat meg kerítést kell szerezni. tápot veszek
2022. jan. 11. 21:59
 65/84 anonim ***** válasza:
100%
60. Hannyira tudnád hogy mi az a baromfiudvar, akkor nem kérdeznél ilyen butaságot hogy hol kapni. Hanem a hozzávalókat szereznéd be, és utána meg is építenéd.
2022. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondom hogy a 61-es és a 62-es is én vagyok.

Ha kiásol egy gödröt akkor a világ vizét beleeresztheted, mind bele fog szívódni a földbe. Tavat nem így alakít ki az ember.

2022. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 A kérdező kommentje:
65ös a baromfi udvar az nem az h a kerítés meg benne vannak a kacsák vagy haszonállatok? mert am nem hülyeség amit írtam csak nem tudtam rendesen a szót de nem kell kioktatni -.- és kacsát jófogásról szerezzek?
2022. jan. 11. 22:03
 68/84 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az se rossz megoldás amit te mondtál, viszont jobb lenne valami nagy tál, vagy felfújhatós medence. Amit te mondtál azzal az a baj, hogy nem tudjátok olyan jól cserélni benne a vizet és takarítani, amit kellene. A lényeg hogy nagy legyen és bele tudjanak menni. Hülyeség a 6-8 kacsa, nekünk kettő van, jól megvannak, lehet lepontozni.
2022. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 A kérdező kommentje:
ok van valahol egy felfújhatos medence elrakva majd akk az lesz a kacsáké. kaját már találtam nekik a neten kerítést honnan szerezzek?!?! amúgy meg utolsó azt írta neki jól el van a 2 kacsája most akkor hogy is van ez h hatot írtatok meg ilyeneket?!
2022. jan. 11. 22:08
 70/84 anonim ***** válasza:
0%

68-as vagyok.

Tényleg hülyeség a hat, nekem kettő van, egymást boldogítják, és idegesítik a kutyát. Elég kettő is nyugi.

2022. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!