Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nem túlzás amit a békéscsabai...

Nem túlzás amit a békéscsabai Sanyi a kakassal művelnek?

Figyelt kérdés
Már nem tudom sírjak vagy nevessek, de szerintem megérett az emberiség a pusztulásra. Megemlékezés, gyertyagyújtás, temetés egy kakasnak. Őszintén ha én láttam volna a kakast, akkor metszettem volna egy a nyakát aztán mehetett volna a pörköltbe. Komolyan egy kakasról beszélünk, egy haszonállatról. Persze rossz dolog, hogy valaki megrúgdosta, teljes mértékben elitélendő.
máj. 22. 17:46
1 2 3 4 5 6
 1/56 benhur1959 válasza:
16%
Ezek embergyűlölők
máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim válasza:
80%
Nem tudom, miről van szó pontosan, de szerintem ha nem érdekel a téma, egyszerűen ne foglalkozz vele. Senki sem kényszerít rá, gondolom. Mások meg hadd csináljanak, amit akarnak, az ő dolguk.
máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, nem vagyok egy vérszomjas állatvédő, DE aki ilyet tesz egy állattal (Sanyival vagy más állattal), azt ki kell tagadni a társadalomból.

Igen, haszonállat, de nem annak volt “tartva”. De egy haszonállatot sem rugdosol meg, legalábbis ezt feltételezem.


Személy szerint nekem az állat bántalmazásával van problémám, mert undorító, hogy ilyet megenged valaki magának, ahogy az is undorító, hogy az állam nem tesz ellene semmit.


Ma egy kakas (vagy kutya vagy macska, vagy bármi), holnap meg egy ember.


Az, hogy ki hogyan gyászol, meg hogyan emlékezik meg rá, azt mindenki maga döntse el. Én inkább velük vagyok, mint hogy röhögjek rajtuk. Nem emiatt az egy eset miatt, hanem amiatt a számtalan állatkínzásnak és állatmérgezésnek köszönhetően, ami ma Magyarországon megtörténhet mindenféle következmény nélkül.

máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 benhur1959 válasza:
89%
Ismerek srácot,belerúg a kutyába,röhög milyen menő gyerek,mindig volt nője
máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Nem az állat bántalmazását emeltem ki. Azt írtam is hogy elitélendő, mielőtt bárki hozzám vágná. Hanem az, hogy megemlékezést tartanak stb. Ez szerintem ultra gáz. A kakas a pörköltbe való. Az kellett volna ahelyett hogy dadusgatják.
máj. 22. 18:28
 6/56 benhur1959 válasza:
11%
Inkább egy kakast,malacot,madárpókot babusgatnak mint egy szűz csávót
máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
89%

Egy haszonállatot sem rugdosok meg, hanem villámgyorsan végzek vele, ha eljött az idő, hogy egy percet se szenvedjen. Azt egy állat sem érdemli meg, sajnálom őket és az aljánál is aljábbnak tartom azokat, akik kínozzák őket.

Az ilyen rohadt mocskos féreggel ugyanezt kell megtenni, halálra rugdosni egyszerűen. Úgyis csak egy nála gyengébb lénnyel szemben mer keménykedni, tehát nem kár érte.

máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
#7 Még mindig nem a rugdosason van a hangsúly a kérdésben.
máj. 22. 18:48
 9/56 anonim ***** válasza:
58%

Én azért tartom túlzásnak, mert mindig ilyenkor játsszák az agyukat az emberek amikor már meghalt az állat. Amíg élt, lefosták, most meg mindenki gyászol.


Amúgy meg nagyon idióta dolognak tartom ezt a közterületen való állattartást.

máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 Thunderfairy ***** válasza:
87%
Valakinek az állat családon belül családtag.
máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!