Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy alapfokú tanfolyam ára...

Egy alapfokú tanfolyam ára 40-50ezer ft?? Na ezért is van ennyi képzetlen kutya. Hol élnek ezek, azért kicsit már túlzás.

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 06:06
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
90%

Amennyiben képtelen vagy elolvasni, értelmezni és megtanulni 1 könyvet akkor legyen ingyen egy tanfolyam?

Szerintem nem sok érte, hogy valaki foglalkozik és képez TÉGED.

2022. aug. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
2022ben. Ilyen árak vannak drágaságom, egy kenyér is lassan 1000Ft.
2022. aug. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
És az alapfokkal még nem megy semmire az ember. Abbol nem lehet megelni.
2022. aug. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Azért ez 1 EGY kutya tanfolyami díja, van ahol 15 kutya is van. El vannak szállva ezek akkor is.
2022. aug. 18. 06:23
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Ne tartson kutyát az, aki ilyeneket sem tud megfizetni ;)
2022. aug. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%
Merthogy 15-30 ezer SEMMI költség.
2022. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
73%

Lehet az az EGY kutya is sok.

Azért majd sétáltasd, futtasd, vidd rendesen orvoshoz és valami értelmes neki megfelelő kaját kapjon.

Az első óra letudva, nem tartozol semmivel.

2022. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

Ne tarts kutyát, sőt semmilyen állatot, ha nem tudod neki a legjobb ellátást biztosítani, amit csak megkaphat. Ugyanez vonatkozik a gyereknevelésre is.


Nem a saját önzőséget kell nézni, hogy MERT neked KELL kutya és kész. Amikor kutyája lesz valakinek, számolnia kell fejben ilyen extra kiadásokkak, mert ez a kutyája (és az ő érdeke is) hogy megfelelő gazdája lehessen a szeretett állatnak. Ha szereted a legjobbat akarod neki. És ő nem mehet el kutyasuliba, magának nem intézheti. Minden ami történik vele, a gazdi 100%os felelőssége.


Ha beteg lesz, bármi baj történik, több százezerbe is kerülhet! Ezekkel kalkulálni kell. Ennyi.


Csak vannak akik ilyenkor hogy hogy nem, amikor a pénztárcát kell nyitni, hirtelen visszarakják szerecsétlent a CSAK EGY ÁLLAT kategóriába. Lentebb. Máris itt a kifogás, higy akkor nem is kell költeni rá. Hiszen csak egy kutya, macska stb, ne vicceljünk már hogy ennyi pénzt kidobjunk az ablakon miatta.


Mindig csak egy állatom van. Jelenleg macska. Benti. És ő megkap minden törődést, prémium kaját eszik, tele van játékkal, cicabútorral, fekvőhelyekkel. Orvos rendszeresen látja, akkor is, ha semmi tünete nincs. Ha meg bármi van, történik, azonnal visszük orvoshoz. Megkap minden oltást, vitamin pasztát, ami csak kellhet neki. Gyönyörű, elégedett és boldog macska. A doki és az asszisztens gárda is mindig csodájára jár.


Szerintem csak így érdemes és kellene állatot tartani. Mert tőled függ, mindene.


De nem vagyunk egyformák.

2022. aug. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem muszáj kutyaiskolába járni. Vannak könyvek, ott a Youtube Egyetem, Cesar és Victoria műsorai, stb...
2022. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Figyuka sok értelmes idefröcsögő! Nem első kutyás vagyok, több százezret költöttem orvosi költségekre már kutyákként, vittem őket oviba, suliba, nem olcsó tápon élnek, normális kaját kapnak, minden nap lemozgatom őket. De ez a suli csak mostanában lett ilyen pénzcsináló szakma.
2022. aug. 18. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!