Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kezdek meghülyülni?

Kezdek meghülyülni?

Figyelt kérdés
Ma halt meg a tesóm nyuszija, épp most temettük el, erre hirtelen el kezd jönni a rám a röhögögörcs, ami tiszta kellemetlen volt. Az exemnek meghalt a törpemalaca, akkor is hasonló volt a szitu. Elég kellemetlenül érint a dolog. Ennek mi lehet az oka?

2013. jún. 14. 21:43
 1/5 Betty-Detty válasza:
Talán annyira fontos volt számodra is az az állat, hogy így próbáltad feldolgozni az elvesztését, ahelyett, hogy sírva fakadtál volna...
2013. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van aki így dolgozza fel a gyászt. Volt egy ismerősöm aki az anyukája temetésén is mosolygott, ez nem megőrülés ő így dolgozza fel, aki ezért megszól téged vagy bárkit az szégyellje magát.
2013. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Betty-Detty válasza:
Örülök, hogy más is hasonlóan gondolkozik, már azt hittem, én vagyok az egyetlen, aki így gondolja. :D
2013. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy gyász esetén hirtelen hangulat-változásai vannak az embernek (akár pozitív vagy negatív irányba). A nagynéném temetésén (rákos volt) az unokatestvéreimmel vacsora után egyszercsak elkezdtünk röhögni, de mindenen pedig nem is ittunk sokat. Szerintem ez is része annak, hogy hogyan dolgozod fel a gyászt.
2013. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm:)
2013. jún. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!