Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Libatomessel foglalkozok van...

Libatomessel foglalkozok van tapasztalatok hogy meg a tomes megkezdese elott mitol santulnak benulnak a libak? Mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel már előre tudják, hogy meg fogják kínozni őket.

Mellesleg ilyenkor szoktak kapni gyulladáscsökkentőket és más gyógyszereket is, lehet, hogy attól.

2013. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Latom szakertovel van dolgom. amugy haszonallat kategoriaba kerdeztem, itt nem hazi kedvencekrol van szo.
2013. jún. 30. 04:58
 3/6 anonim ***** válasza:
MI nem adtunk elötte semmilyen gyulladáscsökkentöt csak normálisan reggel este tömtük, de abba viszont nem tudok segíteni hogy mért bénülnak nekün vagy 5 éven áát nem volt ilyen :)
2013. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De te tartod az állatokat vagy csak odajársz tömni őket?

Nem lehet, hogy nem tudnak eleget mozogni, el vannak gémberedve, azért olyan bénák?

És attól még, hogy haszonállatok, ugyanolyan kínzás.

Ha téged mindig átjárna a szomszéd megtömni, már te is hülyét kapnál ha csak meglátnád, hogy nyílik az ajtó.

2013. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolso miert szamit hogy tartom vagy odajarok tomni? van eleg helyuk es mint a kerdesben irtam mindez meg a tomes megkezdese elott tortenik.
2013. jún. 30. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy tudod-e mi történik velük előtte vagy nem.
2013. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!