Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Évek óta részleges békafóbiám...

Évek óta részleges békafóbiám van, nagyon rossz, tapasztalatok? L20

Figyelt kérdés
De olyan békafóbiám,hogy csak a csúnya békáktól ijedek meg,tehát varangyoktól,de nagyon, meglátok,összeszorul a gyomrom és van hogy sikítok:S De! a leveli békát még meg is fogom,semmi gond,sőt,itthon pitont tartok.Erre mi lehet a megoldás?

2013. jún. 28. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha én elővenném a pitonomat attól biztos elszaladnál.........békafóbia...agyament...:)talán meg kéne csókolni a levelibékát most hirtelen ez jutott eszembe:)
2013. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bruce_Wayne válasza:
én is ismerek hasonlót, minden fejben dől el.Én javasolnám hogy barátkozz velük,nézegesd őket aztán vedd kézbe,semmi bajod nem lesz (max lehugyoz XD) de ne parázz mit tehet veled? még csak nem is harap vagy karmol.
2013. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!