Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért nem fogadják vissza a...

Miért nem fogadják vissza a tyúkok a társukat?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt egy görény tört be a tyúkudvarba 3 tyúkot megölt, 3-at megsebesített.

A 3 sérült életben maradt, az egyiket 1 héten belül visszaengedtem, nehezen, de visszafogadták.

Egy másikat is visszaengedtem azóta, de őt mindig bántják és elkergetik, pedig már rég meggyógyult, nem sérült, teljes értékű tyúk.

Este tettem vissza mert azt tudom,hogy az újakat mindig este kell betenni és akkor csak azt látják,hogy velük kelt fel, hát akkor biztos ide tartozik és így befogadják de hát nem jött be.

Este mindig velük van, nappal elbújik.

Több mint egy hete így van, mit csináljak vele?


2013. dec. 19. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenek sajnos :( Nem tudok rá megoldást, nekünk az egyik kistyúk van ilyen helyzetben, mindig verik szegényt, külön kell etetni is mert nem mer a többivel kajálni :/
2013. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!