Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Menhelyre nem...

Mit tegyek? Menhelyre nem fogadják be! Sos

Figyelt kérdés
Nem akarom hogy el keljen altatni szeretett moszkvai őrkutyámat 5 és fél éves (harapós és veszélyes idegenekkel szemben de már rám is morog) kiskorában nevelve volt egészen 1 éves koráig aztán a munkám miatt nem volt időm rá ! Menhelyen dolgozom de oda nem fogadják be még 6 másik menhelyre is telefonáltam és egyszerűen vagy nincs hely vagy azt mondják hogy ilyen kutyát nem fogadnak be . Elfogadható megoldást keresnék és ebben kérem a segítségeket ! ÖSSZE-VISSZA LEHORDÓK KERÜLJENEK ! És mellete még van 9 örökbe fogadott kutyám és már csak 1-et nem harapott majdnem széjjel ezért keresek neki valakit aki elviszi de nem megöli !
2013. aug. 13. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Fajta mentés.

Vagy esetleg egy olyan embert keresni, aki ért a kutyákhoz, esetleg kutyakiképző segítségét kérni.

(Amúgy csak nekem tűnt fel hogy volt hasonló kérdés már moszkvaival?)

2013. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden moszi megkergült a csilalghullástól, vagy mi van?

Neveld meg. Van szakember, aki segít ebben. Nem az állat orvos, hanem a kutya kiképző.

2013. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te enyhén tudathasadásos? http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4715102-ismer..


Szívás, hogy LLD és Monijaja ugyanaz. Ja meg az is szívás, hogy egy kurzust az emberek internetes fogalmazásának vizsgálatával töltöttem, de ez még a hülyének is lejön, hogy ugyanaz az írás. (ld. folyamatos felkiáltójelek, vesszők teljes elhanyagolása, zaklatott hangnem stb.) Uncsi vagy, húzz inkább aludni.

2013. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni, kértem képet az első kutyáról, mert nagyon talán akadna neki hely... De csak nagyon talán.
2013. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
akumi: egészen biztos lehetsz benne, hogy a két kérdező ugyanaz. A moszkvai valószínűleg tényleg létezik, csak a kiscsaj nehezen viseli a helyzetet, ezért kreált egy másik személyiséget. Kicsit sajnálom, de annyira szánalmas, hogy inkább oltom.
2013. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
:DDDD
2013. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Amire én válaszoltam az egy súlyosabb helyzetű moszkvai kutyus volt. Az enyém nem annyira vészes, és sosem támadt emberre, és öregebb. Viszont láttam hogy mennyire merész az a kérdező, hogy ilyet meg mer kérdezni itt a hárpiák között.

Így én is feltettem ezt a kérdést, amit már akkor fel akartam tenni amikor az első kutyust bántotta a Moszkvaim.

2013. aug. 13. 23:23
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja, és ezért lett hirtelen SOS?
2013. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Telepre őrkutyának kiváló lehet, hiszen ott pont az a dolga, hogy elijessze az idegeneket. Szerintem ezen a vonalon próbálj neki gazdát keresni! Arra viszont vigyázz, hogy csak olyan helyre add, ahol nappalra nem megkötik, hanem nagyobb területen kerítéssel elzárják az emberektől! Bár 5 és fél év után mindenképp trauma lesz a kutyának megválni tőletek. Én megpróbálnám kutyatréner segítségét igénybe venni, mielőtt lemondok róla!
2013. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De ha tényleg megoldást keresel, azt is kaptál. NEVELÉS. Mi a problémád vele?
2013. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!