Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Melyiket érdemesebb tartani...

Melyiket érdemesebb tartani kecskét vagy birkát?

Figyelt kérdés

Tudom a kecske tejet ad meg a húsát is fel lehet használni (bár szerintem ritkán árulják a húsát ) , a birka meg ad húst tejet meg gyapjút is (de tudom hogy a gypjúnal szinte nincs ára).


Melyik be van nagyobb haszon ?

Melyikkel lehet könyebben bánni ?

Melyik az igénytelenebb a kaja szempontjából ?



2014. márc. 9. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyapjúnak nincs ára? Ezt meg hol hallottad? Az olaszok úgy viszik, mint a cukrot, de nagy tételbe. A kecskébe annyi a negatív, hogy szinte minden növényt elpusztít,és megrág a birka pedig inkább a füvet rágja. De viszont a kecske elég jó tejet ad, és az ára is elég magas, de nem mindenki szereti, szerintem viszont jó íze van és egészséges is. A húsát mindkettőnek meg lehet enni. Mindkettővel könnyű bánni, de víz és élelem mindkettőnek kell.
2014. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!