Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Jók keltetésre a tyúkjaim...

Mateo18 kérdése:

Jók keltetésre a tyúkjaim tojásai?

Figyelt kérdés
jérce korban elkapták a marek féle betegséget, sok elhullott de pár darab tul élte kb 4-5 napig sántítottak,étvágytalanok stb. de kigyógyultak és már tojnak , ha kikeltetem a tojásaikat a csibékbe benne lesz a vírus? (brahma tyúkok)

2014. máj. 1. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább kérj ismerősödtől tojásokat!Tuti én nem kísérleteznék az ilyen selejt tyúkok tojásaival..+ha kakasod sincs akkor meg esélytelen mert nem lesz fias a tojásod.
2014. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fogoly brahmakról van szó,természetesen kakas is van hozzá az nem kapta el a betegséget csak a tyúkok,1 hónaposan vettem őket nem olcsón :( és nincs olyan ismerősöm aki tart brahmat. nem tudom mitévő legyek.
2014. máj. 4. 09:17
 3/3 anonim ***** válasza:

ha valódi brahma tyúkjaid vannak akkor érdemes mástól tojásokat venni amúgy meg mind1!! viszont nem nagyon sőt eggggggyáltalán nem elterjedtek, szerintem a legszebb színárnyalat a hamuszürke 70% dísznek vannak szép színük tollazatuk miatt

ajánlom figyelmedbe a mezőhír oldalt ott keres rá a betegségre mindent le írnak róla

2014. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!