Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lányok ti manapság vágtok még...

Lányok ti manapság vágtok még le csirkét?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

mi szoktunk otthon általában anyukám rám bízza meg a nővéremre mondjuk egyszer már én is vágtam le de pucolni mindig én pucolom


14L

2014. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk apám vágta míg volt, anyámmal ketten pucoltuk, beleztük.
2014. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem a hivatalos állatgyilkos, én inkább csak a pucolást csinálom. Kényszerből vágtam már le nyulat, tyúkot, de ha nem muszáj, akkor inkább ráhagyom.
2014. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdező,


Én úgy gondolom, hogy állatot vágni nem férfi vagy női munka. Valaki a családban bevállalja az állatgyilkos szerepét, azt kész. Jó, ha bármelyikőtök megtudja csinálni, mert ha egyikőtök nem lesz otthon, akkor is meg kell csinálni valakinek. Ha viszont valaki nem képes rá, akkor megkérni rá a másikat. Régen is így ment, mégsem kiáltották ki szívtelen állatkínzónak. Van aki nem tudja megcsinálni, azt meg kell mondani és tudni kell tolerálni.

2014. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Le nem vágtam még soha és nem is tervezném, de azonkívül mindent megcsinálok. Kiskoromban is sokszor vágtunk baromfikat.

17/L

2014. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!