Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nyúl pároztatásá ért menyi...

Nyúl pároztatásá ért menyi pénzt lehet el kérni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes pénzen gondolkodni ha valóban jó bakot viszel oda. annak idején úgy csináltuk hogy amikor bakot vittem nőstényhez pénz nem adtak, hanem valami takarmányt vagy valami ilyesmit hogy mégis csak legyen valami. Vagy egyszer kaptam egy pár rántani való csirkét, vágni való kakast, ilyenekbe gondolkodj
2014. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó bak 8-9 et szokot fialni az anya nyúl
2014. aug. 1. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kutya, hogy pénzért fedeztess. Ha mindenképp akarsz valamit kapni érte, akkor akár a szaporulatból kérhetsz nyuszit.
2014. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké értem akkor majd kis nyulat kérek a válaszokat köszönöm
2014. aug. 2. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Mifelénk nem illik ilyesmiért pénzt kérni.


Ha nem csak egyszeri alkalomról van szó, akkor valami barterügyet lehet bonyolítani érte (nem feltétlenül anyagi dologra gondolok, hanem pl szívességre vagy információra is).

2014. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsoltkoma válasza:
Egy feles jo szilvapalinkat :)
2014. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Nyúl pároztatása nem jó üzlet. Pénzt, vagy egyéb ellenértéket nem illik kérni érte, de olyan nyavalyát hurcolhatsz be a bakkal, amire az egész állományod rámegy. Jól nézd meg, hol, kinek teszel vele szivességet.
2014. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KovA1963 ***** válasza:
Tök jó - kupiba megy a bak oszt' még nekije fizetnek :-)
2014. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!