Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » El mered vágni egy csirke...

El mered vágni egy csirke nyakát? Hány évesen vágtad le az első csirkédet?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 13:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan kb 10 éves voltam. Pedig törzsgyökeres Budapesti vagyok :-) csak hát nagyszülők vidéken. Disznóvágáson is voltam sokat. Bár azt nem öltem.
2014. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 tatabike válasza:
15. De inkább pulykákat vágtam, kisbaltával le a fejét egy fatönkön. Érdekes volt, ahogy a kezemben maradt a feje, még tátogott a csőrével. Ezek kibelezve, lepucolva, konyhakészen 20kg körüli állatok voltak. A csirke ezekhez képest kolibri...:)
2014. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én sosem vágtam le egy állatot sem. Rosszul vagyok már attól is ha magamat megvágom és folyik a vér. Nem a vér látványa miatt, hanem a fájdalom miatt amit érez, nekem nem megy. Szerencsére a párom simán megcsinálja, ott sem kell lennem. Mikor vágja, bent várom a konyhában a forró vízzel meg a vágódeszkával. Ha halott, már bármit megcsinálok vele. A kopasztást-belezést-szétbontást meg ő nem bírja végignézni, sem csinálni.

Szóval jó a munkamegosztás.

2014. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!