Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Utálok disznót vágni/segíteni....

Utálok disznót vágni/segíteni. Egyszerűen rossz nézni szegény állatot. Mikor segítenem kell mindig látják, hogy nem nagyon csinálom (egyszerűen nem bírom, sajnálom az állatot) 16/f?

Figyelt kérdés

Utána meg jön a leb*szás mekkora trehány/lusta stb gyerek vagyok, amellett, hogy amit mondanak anyáék azt mindig megcsinálom?

Hogy értsem meg anyáékkal, hogy egyszerűen nembírok segíteni mert számomra már nézni is rossz szegény állatot? 16/f.


2016. nov. 27. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
mondd hogy az elején ameddig leszúrják nem szeretnél ott lenni, mert nem érzed közben jól magad. de utána már kimehetsz segíteni, mert akkor már megdöglött és nem érez semmit már. ilyenkor segíts aktívabban.
2016. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

mondd meg nyíltan,hogy te sajnálod az állatot és nem veszel részt ebben.

de nyilván ilyen esetben majd a kolbásznál se állj sorban, ne egyél belőle akkor. mert az úgy nem túl hiteles,hogyha meló van vele kihúzod magad,hogy sajnálod,de utána ugyanúgy eszed.

ha látják,hogy nem is eszel már húst,szerintem jobban megértik,hogy miért nem segítesz.

2016. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Mindenesetre a szüleid jobb, ha tudják, hogy tilos érzéstelenítés nélkül megölni a disznót.

Itt van egy cikk:

[link]


Férjem családjában vidéken ha jól tudom, valami olyan fegyverrel fejbelövik, ami az agyába szöget lő és elájul és utána jön a disznóvágás és még arra is figyelnek, hogy a disznóvágást a többi disznó ne lássa.


Én lassan 1 éve nem eszek már húst.


Nekem szimpatikus a hozzáállásod, még nem vagy elromolva. Nekem férfiasabb egy olyan férfi, aki nem akar disznót ölni ÉS EZT BE IS MERI vallani, mint az, aki attól érzi hosszabbnak a micsodáját, hogy vadászgat saját gyönyörűségére hogy büszkén pózolhasson a Facebook-on.

2016. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteket!

3: Nem szeretem a kolbaszt,se a hurkat.

2016. nov. 28. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
ez egy nagyon buta felfogás:nem segítesz nem eszel!!Mától ha én mosogatok abból a tányérból senki nem eszik,ahol én felmostam senki se mehet át,megdolgoztam a pénzemé amit abból veszek csak én ehetem....,amelyik szülő ilyen az elbújhat,én se szerettem disznót vágni,mit csináltam?nem mentem oda!!tőlem azt mondott amit akart,én nem hallgattam a hülye favicceket a disznóvisítást....,utána szagoljam a bélmosást és egyebeket,tetszik nem tetszik én nem csináltam mert nem szerettem,a disznó vágás nem kötelező,vannak rá elegen egy családban
2016. dec. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En csak most olvasom a kerdesedet es oszinten en nemhagynam hogy engem erre kenyszeritsenek. Senkinek sem. Vegtelenul sajnalom az allatokat , nem vagyok vega de nem birnam ki ezt hogy neznem kelljen.pedig en 28 eves vagyok /l . A napokba beszeltek parom szulei hogy lesz a napokba es mar ettol rosszul vagyok csak a tudattol. Nem mrg h elmenjek. Jo ember vagy van szived hogy sajnalod. En mar azon agyalok hogy kene megszoktetni szegeny malacot 😃
2021. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!