Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit tehetnék ellene?

Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2nap alatt elvitt 4tyukot es 1kacsat. Nem nagy letszamban vannak nalam baromfik szoval ez a mennyiseg kb megfelezte az allomanyt. Csapdat nemtudtam szerezni sajnos. Esetleg valami tipp hogy vessek véget a rókának?
2018. ápr. 11. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Hagyd a rókát békén. Kerítés esetleg? :P
2018. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd szépen beken a rókát. Miert ő a hibás, ha te nem vagy képes normálisan elzárni a tyukokat? (Mar elnezest.) Te ha éhesen meglatnal egy nagy rakás sultcsirket egy asztalon, amit semmi nem “véd”, te is odamennél megenni. Csak épp nem akarnának teged leölni ezért. Na szóval ezzel az egésszel azt akartam mondani, hogy kerítsd el rendesen a baromfikat es kész. A rókát meg hagyd beken, mert nem az ő hibája, hogy őrizetlenül van a könnyű préda.
2018. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze. Jogos. Majdnem 2m kerites beton alapba. 6utan vannak kiengedve a tyukok. Utana tortent az akcio. Sajnos nemtudom jobban megvedeni oket
2018. ápr. 14. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát xP
2018. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mérget kell kitenni neki vagy hivatásos vadászt fogadni, hogy lője ki. Bár nem tudom, hogy lakóházak között engedélyezett-e nekik vadászni.
2018. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!