Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan szoktassam át szénáról...

Gags kérdése:

Hogyan szoktassam át szénáról friss fűre a nyuszimat?

Figyelt kérdés
Nem rég érkezett, szóval úgy gondolom várok még vele 3 napot, de 3 nap után sem adhatom csak úgy oda a jóval nedvesebb táplálékot. Ezt a nyuszit ajándékba kaptam, mellette tartok még egy nőstényt a kölykeivel. A ketreceim 3 oldalról zártak, fém aljzattal és széna alommal. Viszont a tenyésztője azt mondta hogy nem rak alá szénát. Egyenlőre én sem tettem, de csupasz fémen nem tarthatom az állatot, valaminek fel kell szívnia a nedvességet és megkönnyítenie a takarítást... szóval nem tudom mi tévő legyek az új kedvenccel ^^' ötletek? (pár napig etetésen kívül nem háborgatom, addig kell döntenem)

2018. aug. 7. 14:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Wow... mekkora markating
2018. aug. 9. 08:01
 22/24 A kérdező kommentje:
Mért etetném táppal a természet lágy ölén? Gusztustalan látván volt. A 2. úgy nézett ki mintha a nyúl már elfogyasztotta volna.
2018. aug. 9. 08:05
 23/24 anonim ***** válasza:
63%
Kerdezo te nagyon beteg vagy
2018. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Ttika válasza:
Szia. Nekünk két törpenyuszink van, a kertben laknak. Amíg van, friss fűfélét esznek, szénát nem, ők választanak. Tápot naponta kétszer, egy-egy marékkal kapnak, így biztosan nincs tápanyag hiányuk... Szóval, pár szállal kezdve, ha másnap nincs baja, mindig kicsit többet adva lehet a friss zöldre szoktatni őket. Értem én ezt a széna dolgot, de a nyúl vadállat, és a réten sem szénát eszik elsősorban, hanem megeszi a frisset...
2018. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!