Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A csirkéim kicsipkedik a...

A csirkéim kicsipkedik a társuk lábát, véresre, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Eddig kettőt különítettem el a többitől. Körbeállja pár és halál nyugodtan ül, míg a többiek véresre csipkedik a lábait. Betadine-t használok rájuk. Az egyiknek már szebb volt, visszatettem, újból elkezdték enni...
2019. jún. 29. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

A ketrecen belül csinálj nekik egy ketrecet hogy szokják meg egymást.

Adj nekik darált kukoricát táppal keverve és ha felnőttek fogják majd enni a kukoricát táppal is vagy táp nélkül.

2019. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
El voltak választva 10 napig, látthatták is egymást. Azért gondoltam arra hogy nem ez zavarta meg őket, mert az idősebbek bántják egymást, de csak ezt a kettőt. Egyébként 12 és 7 hetesek.
2019. jún. 29. 23:11
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Nekem majdnem kinyírták mert volt egy sérülés a lábán mert a gcis szomszed nyula megharapta, kapott fertőtlenítest meg ami kellet neki es túlélte. Gyógyulgatott gyógyulgatott betettem a többihez és pár perc utác püfölték megint. Azóta saját ketrece van csak ő van ott meg a másik akit a kakas elintézett nem lehet tudni hogy miert. Bocs a hibákért fàradt vagyok, jó lesz ha holnap adok teljes választ?
2019. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%
Hiába gyógyítod meg tudni fogják melyik volt a gyenge és ugyan úgy csipkedni fogják.
2019. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!