Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Haszonállatok

A kérdés

Hol érdemes egyedi tenyész ketrecet csináltatni?

Én most kezdek nyúltenyésztésbe, szeretnék ketrecet csináltatni, van rajzolt tervem, meg megvan, hogy mit szeretnék, de én nem tudom megépíteni, valaki tud valakit, vagy valami ötlet?

A ketrec egyébként kültérre lenne, és fából.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ketrec, nyúl, tenyésztés, nyúlketrec, tenyészketrec, barkácsolás, asztalos

júl. 12. 16:27  Privát üzenet  

A válaszok
Egyszerűbb és OLCSÓBB, ha veszel a neten, használtat.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 17:01 Privát üzenet
Ne tartsd őket ketrecben. Az nem élet.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 18:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A neten veszem használtan nem tudják kiszállítani, nekem viszont nincs lehetőségem elmenni érte.

Egyébként a nyulakat minden nap kiengedem.

# 3/4Időpont júl. 13. 06:08 Privát üzenet
Szerintem egy ügyesebb asztalos is megcsinálja, de erről a cégről hallottam még jókat, nen reklám, csak egy ismerősnek is innen van: [link]

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont tegnapelőtt 23:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyedi méretű szőnyeget hol érdemes venni?
Eljegyzési gyűrűt Budapesten hol érdemes vásárolni?
Egy egyedi üzenettel ellátott plüss macit szeretnék venni, honnan érdemes megrendelni?
Panelben vennék 68-71 nm-es lakást. A fűtési számla szempontját tekintve: érdemes-e nem szigetelt házban egyedi mérős lakást vennem?
Kutyatenyésztésbe fogni kis mellékhobbiként egy Magyarországon egyedi színű fajtával mennyire lenne érdemes?
Egyedi akváriumot érdemes csináltatni? Nem túl drága teknősnek?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Haszonállatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!