Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » TEle vagyunk békákkal! Hogyan...

TEle vagyunk békákkal! Hogyan tudok tőlük megszabadulni? (reggelre mindíg tele megy a medence, és már a lakásba is bejönnek)

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 08:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
8.31-es vagyok nagyon szivesen küldenék Debrecenbe, ha kell Tápiószentmártoni béka.
2010. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Itt Békés megyében nem kinyírják a békákat hanem megmentik őket.Engem pl. nem zavarnak,nem félek tőlük és meg is fogom őket pedig lány vagyok.

A következő képen tudod befogni őket:

Leásol 1-2 vödröt a talajba,oda ahol sokszor előfordulnak a brekik és ők szépen belepottyannak amikor arra ugrándoznak.Amikor összegyűlt jó néhány darab kiviszed őket egy erdőbe,rétre,elhagyatott területre.

Remélem sikerrel jársz!

2010. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%
Én a haverommal csináltunk ilyen bizniszt a szomszédoktol összeszedtük a békákat és a környékbeli erdőbe visszük őket :D.És eddig még penzt nem de msá dolgokat kaptam cserébe :D
2010. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
9%
Senki nem írta, hogy "kinyírja" a békákat, vagy bántani akarná őket.
2010. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen macska űző kis fa. Nincs ilyen békásba?? Am ugy van ,h nem szeretik a szagát,nem halnak meg ,csak elmennek...
2010. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Kedve 20.12!Szerintem ha valaki "téglával dobálja" akkor az azért csinálja,hogy kinyírja!
2010. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
08.58-as vagyok.Megint bejött egy valamikor, valahogy.Elmerészkedett a fürdőig, ami abejárattal szemben van.Én meg mentem az előbb pisilni...Nah még jó hogy nem léptem rá.Brrrrrrr
2010. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
58%
Először is örülj, hogy láthatsz még békát, mert lehet, hogy hamarosan kipusztulnak. Másodszor ne dobáld őket téglával, mert minden Magyarországon élő kétéltű és hüllő védett állat. Harmadszor örülj, hogy vannak nálatok, mert rovarokkal táplálkoznak, így irtják pl. a legyeket és a szúnyogokat is.
2010. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Jó, jó megpróbálok örülni...

De amikor egyik éjszaka egyre ráléptem az előtérben,....Brrrrrr

2010. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
pustuljanak...nem érdekel...szúnyog így is van elég,és még ezek is a nyakamra jönnek.Gondolom kedves válaszoló,hogy neked ezzel nincs problémád,mert te nem tudod milyen az,amikor az ember nem tud fürdeni a saját medencéjében,mert tele van ilyen dögökkel!!!vagy talán te szívesen fürödnék undorító nyálkáss szarokkal???!!!
2010. aug. 3. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!