Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » TEle vagyunk békákkal! Hogyan...

TEle vagyunk békákkal! Hogyan tudok tőlük megszabadulni? (reggelre mindíg tele megy a medence, és már a lakásba is bejönnek)

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 08:07
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
45%

:-) Saját medence...

Irigyellek.

Szerintem vegyél fel egy saját alkalmazottat, a saját medence mellé aki összefogdossa.

:-)

vagy egy 30 cm-es plexikerítést tegyél a medence köré...

2010. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
90%

A saját medence lehet felfujható is...

Ha már így kötöszködni kell.

Ugyanis annak is m,edence a neve!!!

Nemde 0%-os?

2010. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
lehet...de ez nem az...ha az lenne nem is rinyálnék!!!
2010. aug. 3. 21:21
 24/33 anonim válasza:

Engem is zavarna, ha a kertem tele lenne békákkal, bármennyire is védettek. Nemcsak, hogy rá léphetek, s ez kellemetlen, de hallgatni sem kellemes !


Mi lenne, ha összegyűjtenéd őket úgy, ahogy egyik levelező írta és elvinnéd valami nagy vízbe, ami tele van szúnyoglárvával ?

2010. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
13%

Nálunk a munkahely is tele van/volt velük pedig ez egy áruház! XD


Amúgy ezek csak békák nem bántanak senkit.

Vegyél egy pár gólyát. =)

2010. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
53%
Szerintem az tök jó lehet ha sok béka van! Legalábbis én bírom a békákat! Nálunk csak csigák vannak!
2010. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is volt egy pár béka, és semmi kárt nem okoztak, de egyébként is, legyél türelemmel.

A béka védett állat, és azt hiszem, hogy mindegyik faj Magyarországon. Sok volt a szúnyog, sok volt a víz, el tudtak szaporodni.

El fognak fogyni, ha lehet, akkor ne bántsd őket. A természet egyébként sem azért van, hogy fényesre nyalja a valagadat, nem fog a kedvedre tenni. Ha ezt hiszed, rossz helyen élsz.

Inkább várjál türelemmel, addig meg nem fognak megenni.

Egyébként én is úgy tudom, hogy a sót nem szeretik. Ahol jártok, azt szórd be sóval. Ártasz a fűnek és a talajnak vele, de legalább béka nem lesz annyi.

2010. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 titoook válasza:
Én is lány vagyok, és én is imádom a békákat fogdosni is, de megőrülnék ha ténylegesen napi 100 béka "zaklatna". A természet tényleg nem fogja a "valagunkat nyalni", de ha idegesítenek a békák, énis tennék ellene. Persze nem írtanám,vagy dobálnám őket semmivel, inkább elvinném valami vizes területre...
2010. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Most jön a hét csapás. Ez volt ez első. Ne várd meg a hetediket, mert az nagyon szar. Térj meg és vezekelj!
2010. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
nálunk is voltak, de beszereztem egy németjuhászt, és írtja őket szóval beijedtek és már nem jönnek ide.
2010. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!