Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nincs valakinek olcsón-esetleg...

Nincs valakinek olcsón-esetleg ingyen-kaméleonja?

Figyelt kérdés
szeretnék egyet, de nem tervezem, hogy 10ezret kiadok érte...
2010. aug. 9. 02:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem tervezed, hogy pénzt adsz érte (és a felszereléséért) akkor a kaméleonról is mondj le...

Ingyen nem kapsz úgy sem. Sajnálom

2010. aug. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Ha nincs rá pénzed akkor etetni se lesz és a terráriumának kialakítására se lesz. Ingyen meg senki nem fog odaadni egy ilyen drága állatot. Úgyhogy inkább mondj le róla és gyűjtögess pénzt. Addig is nézelődj kaméleon témában, tudj meg mindent róla és ha lesz pénzed nem csak állni és gondolkozni fogsz, hogy mit is kéne, hogyan, hanem mindent tudni fogsz.
2010. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kicsiket olcsóbban adják, én 7500-ért vettem.
2010. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi, a terrárium már megvan hozzá, sőt ma az állatot is megvettem 15 000ért. kézhez szoktatott, szelíd, aranyos, megérte. van rá pénzem, csak pl a vadászgörényemet is ingyen szereztem be...
2010. aug. 9. 22:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Tegyél be neki sok faágat, azon imád mászkálni.

Én nemrég csináltam egy nagyobb terráriumot és tegnap bleraktam ilyen kb 70cm magas faágakat.


Barátom szüleinek a telkéről hoztunk ágakat, és a kis kaméleon beszabadult sok fa közé, és egyből elkezdett rohanni fölfele az ágakon. Meg voltak rajta valami kis pókok is, azt is egyből elkapdosta mindet :)


Imádja a faágakat. Bár ha sima nyitott akváriumba van, és fölér odáig egy ág, akkor kimászik felül, arra vigyázz. Akkor inkább csak fektetve tegyél ágakat :)

2010. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
álló és zárt terráriuma van. mi is most akarunk még fát belerakni :)
2010. aug. 10. 14:05
 7/15 anonim ***** válasza:

Majd úgy csináld, hogy a faág ne érjen fel a lámpáig.


Nálam elsőre fel akart mászni teljesen az égőhöz.

Az forró, de neki nem volt gond.

Alig tudtam lezavarni onnan. Ott tátogott, meg fújt rám :)

Végül jól lespricceltem vízzel, és akkor lejjebb mászott.

Aztán csípőfogóval levagdostam az ágakat és most így jó :)

2010. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nekem rácson kívül van a lámpa (egy arcszolárium UV-A) de ha vizes lesz a kaméleon gombás fertőzést kaphat...
2010. aug. 11. 23:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, gombás fertőzése nincs az enyimnek szerencsére, viszont nagyon utálja a vizet. Úgy menekül egy kis esőtől, hogy kész. Tálból viszont ügyesen issza a vizet.
2010. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nekem csöpögtetőm van, de még nem láttam inni :|
2010. aug. 14. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!