Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nincs valakinek olcsón-esetleg...

Nincs valakinek olcsón-esetleg ingyen-kaméleonja?

Figyelt kérdés
szeretnék egyet, de nem tervezem, hogy 10ezret kiadok érte...
2010. aug. 9. 02:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hát a gombás fertőzés szerintem hülyeség! Nekem most 20 hónapos a nőstényem 2 hetes korától nálam van és minden nap egyszer vagy nagy melegbe többször spriccelek be vizet neki részben a pára részben az ivóvíz miatt mert általában lenyalogatja a levelekről. Nemgyegyszer ment rá a víz és eddig nem mutatott gombásodásra utaló jeleket. Esetleg egy túlérzékeny nem megfelelő körülmények között tartott, gyengén fűtött helyen lévő állatnál előfordulhat gombásodás. De elég csak kiindulni az eredeti élőhelyükből, az se kimondottan száraz!
2010. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
oké, én nem vagyok sem kaméleontenyésztő sem állatszakértő. olvastam egy oldalon ezt, nem magamtól találtam ki.
2010. aug. 17. 13:15
 13/15 anonim válasza:
Szia! Neharagudj nem szekálni akartalak vele csak tapasztalatot osztottam meg, mert sok szakirodalomnak szánt írás említ valótlan dolgokat. Ha kell valamiben tanács nyugodtam dobj egy privát mailt, mégegyszer sorry hogy rosszul jött le a komment, lehet kicsit agresszv hangnemnek tűnt.
2010. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az utcában van egy bazi nagy kirakat, benne 2db legalább 20 centis kaméleon. Szóval nagyok.

Mindig nézem őket ha arra járok.


Egyszer megnéztem belülről is, hogy milyen, és

nincsenek belülről bekerítve.


Csak úgy van, hogy kívül üveg, aztán belül sok-sok futóka növény, meg bazi nagy faágak össze-vissza kötözve, és azon mászkálnak a kamcsik, föl-le.


Az a kirakat ilyen kb 1 méter magasságból kezdődik, és még olyan 2 métert megy fölfele, és olyan 2 méter széles.

Belül annyi, hogy van egy 20centi magas kerítés fából, hogy a tücskök ne ugorjanak ki

És a kamcsik nem ugranak le.

Még egy teknős is ott él velük.


Őket se vizezik, csak van egy nagy vizes táljuk, abba beletapicskolnak, meg isznak belőle, és kész :)

2010. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De ha azt nézed, hogy a természetes élőhelyük az őserdő, és ott meg mindig párás a levegő, akkor végülis bírnia kell a vizet is.


Szóval nem olyan durván, de nem baj ha esik neki az eső.

Egy erdőben sincs nagy eső, mert végülis a fák felfogják :)

2010. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!