Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy lehet a békákat elriasztani?

Hogy lehet a békákat elriasztani?

Figyelt kérdés

Lépcsőházunkba van kb 10 béka.

Kisebbek-nagyobbak.

Hogy lehetne őket eltávolítani.

Most cseréltek bejárati ajtót, addig elég rossz volt, befértek alatta abékák.

Meg van egy akna-féle is alépcsőházi ajtónk mellett, sztem oda is járnak, jönnek onnan ki.

Köszönöm, aki vélaszol.


2010. szept. 23. 20:58
1 2 3 4
 11/33 legyen kaktusz válasza:
63%
nagyon hasznosak megeszik a rovarakat netán még a csótányokat is ha esetleg arra fele vannak nyáron csíptek meg titeket egyáltalán szúnyogok?:) de amúgy szerintem simán befoghadjátok őket ilyen egér vagy patkány csapdával azzal a ragacsossal oda ragadnak...
2010. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
65%
Hazánkban az összes hüllő és kétéltű-faj védett! Súlyos büntetést vonhat maga után, ha elpusztítasz akár egyet is!
2010. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Plaga ***** válasza:
12%
És ezzaazzz tapossák a Nem Hasznos gombot, jessz xD Amúgy rohadjanak meg a gólyák, hát békát esznek, hogy tehetnek ilyet? Mindjárt agyon verek párat a brekkencsvédő aktivisták fején.
2010. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Plaga ***** válasza:
24%
Brekkencsvédő Aktivisták, kérlek gondolkozzatok. Az ember mondjuk dolgozik napi 8 órát túlóra nélkül. Amint hazaér fáradtan és kidögölve, szerintetek az lesz az első dolga, hogy összefogdossa ezeket a nyomorult dögöket és elviszi a gyakorta egypár km-re lévő folyóhoz/tóhoz? Ha kiebrudalja őket, akkor ugyanígy visszajönnek, de ha elviszi a vízpartra őket, akkor jönnek helyettük mások. Egy kis k*rva logika, ennyit kérek, hiszen autósok is kivasalják őket kilószámra, akkor meg mi van. És mint a hülyegyerek tapossa a nemhasznos gombot, esküszöm, ilyesmit az oviban meg az iskola alsóbb osztályaiban láttam :DXD
2010. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Plaga!

Jól beszélsz!

:)

2010. szept. 23. 23:24
 16/33 anonim ***** válasza:
63%
Ti normálisak vagytok de most komolyan? -.- A lépcsőházban ugyan kit zavarnak? Ha bebújik, ki is megy utána! Nem kártékonyak, nem rágnak meg semmit, nem köpik meg az étel, nem az ágyatokban ugrálnak, úgyhogy nem értelek titeket! Mellesleg kezdjetek valamit az ajtóval, és akkor nem tudnak bemenni! Ja hogy ez plusz munka lenne? Mert sokkal egyszerűbb kiszórni a sót, mint csinálni valamit! Arra meg, hogy amúgy is sok elpusztul, csak annyit mondok, hogy ennyi erővel titeket is lehetne savba mártogatni, elvégre úgyis százával halnak meg az emberek....nem lenne kár az emberiség eme díszpéldányaidért, mint ti!
2010. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
36%
Plaga te télleg hülye vagy mit szolnál ha téged taposnának agyon? N
2010. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
55%
Az utolsó előtti válaszolonak igaza van egyszeruen csak lusta paraszt vagy akinek mind1 hogy éppen kinyir valami élőlényt minthogy csinálnia kéne valamit.
2010. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Plaga ***** válasza:
39%

Ez olyan szánalmas már, kerülgessetek ti is békát :D békafogkrémmel mossatok fogat és békaszappannal mosakodjatok. Ez kezd átmenni szánalmas személyeskedéssé.


-Mit szólnék én ahhoz, ha agyontaposnának? Talán egy ilyet: "blutty"


-Lusta paraszt vagyok. A nap 24 órájában, az év 365 napjában ott kuruttyolnak meg ugrálnak azok a szutykok, de TI ezt nem unnátok, sőt, élveznétek, velük örülnétek. Titeket nem idegesítene, együtt ugrálnátok, békákkal közösülnétek és a vizeletüket a fületek mögé kennétek :D


-Ha személyeskedés: ti elborult beteg állatok vagytok, békafetisiszta agyalágyult majmok :)


-Kívánom, hogy titeket is látogasson meg béka, de egynek ne essen bántódása, 10-20 legyen a lépcsőházatokban és egyenként vigyétek a tóhoz, biztos ami biztos :) Ez legyen minden nap, csak hogy élvezzétek, én jót akarok nektek. És remélem az a tó is minimum 3-4 km-re van, hogy addig is tudjátok szeretgetni azt kis békát.

2010. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
50%
Plaga, te f@sz! Te nyilván a kutyádba is belerúgsz ha az utadba áll. Amúgymeg a mi kertünk is tele van békával meg éticsigával, és ha nyírom a füvet meglehetősen idegesítő, mégsem ölök meg egyet sem! Nem azért mert békafetisiszta vagyok, hanem mert nem látom értelmét annak, hogy megöljek egy állatot csak azért mert éppen rossz helyen van szerencsétlen. Egyébként meg ha normálisan leszigetelnéd a szar ajtódat, nem kéne nap mint nap kerülgetned őket, dehát ha valaki fogyatékos, azellen nincs mit tenni.... Ja, és még annyi, hogy a varangyot nem kell tópartra vinni, elég h akiteszed a parkba! ;)
2010. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!