Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kérdések teknősről (? )

Kérdések teknősről (? )

Figyelt kérdés

Ideiglenesen van nálunk így vödörbe van.12 centis kb.

1.Azt olvastam valahol hogy semmiképp se tartsuk müanyag kádba mert elpusztul. Akkor a vödörbe is? Miért?

2.Sima lámpával is világithatom a száraz helyét(ha igen hány wattossal) vagy csak ilyen speciálissal?

3.Naponta mennyit kell kitenni had sétáljon?

Ha még valamit leszeretnétek irni amit fontosnak tartotok csak nyugodtan.Köszi a válaszokat.:)


2010. nov. 24. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha átmenetileg van nála akkor minek vegyen neki melegítőt? Bár attól függ, mennyi az az átmeneti idő??!!! Amúgy persze KELL neki és hűvösebb időben tető is Tüdőgyuszi és szemgyulladások ellen..... na meg vízbe fertőtlenítő esetleg kimondottan vizi állatokra nem ártalmas algátlanító is jöhet. Átmenetileg írtad ezért írtam őket. Mert ha otthon - teki otthonába - van neki minden akkor most 1-2 hétre felesleges venni.
2010. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
pár hétről van csak szó.
2010. nov. 26. 14:35
 13/18 A kérdező kommentje:
és Szerintetek rakjak kavicsot(sóder van) a vödör aljára? mert mindig kicsuszik a lába. vagy homokot? vagy inkább ne?
2010. nov. 26. 14:37
 14/18 anonim ***** válasza:

08.15. Na ugye ugye, "minek neki vízemelegítő", erre felsorolsz még egy csomó dolgot ami kell a tartásához!

Kérdező: Az enyém alatt van kavics, igen. De tényleg ne ruházz be ennyi lóvét, ha csa pár hétről van szó!!! Mondjuk azt sem értem, hogy csak csupaszon odaadta a tekit, aztán a többit meg old meg Te????

2010. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kavics van az udvarrba ezért próbálom úgy megoldani, hogy abból ami van itthon:)
2010. nov. 26. 15:07
 16/18 anonim ***** válasza:
Jól mosd ki!!!! Miket adsz Neki enni? A mienk a mandarint is nagyon szereti. Ha a közelében esszük, elkezdi csapkodni a vizet.
2010. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Teknőskaját.Ilyen száritott halacskákat:)
2010. nov. 26. 20:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de a szárított halacskában nincs annyi vitamin, mint a fagyaszottban. Én már régóta a fagyasztottat adom. No meg a mandarint, csirke és pulyahusit apróra felvágva. A Te döntésed, csak jót akarok!
2010. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!