Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Békát szeretnék tartani....

Békát szeretnék tartani. Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
És azt is írjátok meg, hogy az adott fajt hogyan kell tartani.
2009. jan. 17. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Béka nem háziállat
2009. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%

Nekünk is van békánk!(Békamániás vagyok!)

Kb.3cm nagyságú!Mi a halakkal tartjuk az akváriumban! Csak az a baj,hogy a béka úgy szeret enni,hogy megvárja még leesik a kaja a földre és levadássza.Néha különvesszük és úgy adunk neki enni!Van amikor élő szunyoglárvát,mert azt levadássza!Egyébként ugyanazt kap enni,mint a halak!

Asszem leveli béka és egy állatkereskedésben vettük!

kB.300-400 FT!:)

2009. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem karmos békáim voltak, amik elég picik. Terráriumban kell tartani, amit kb 10 cm magasságig megtöltesz vízzel, és legyen benne ilyen kimászóka, mint a teknősnek, mert néha szeretnek kijönni a vízből. De az állatkereskedésben akváriumban tartották halakkal együtt, úgyhogy biztos az is jó nekik. Amúgy halkaját esznek. Ja és a terráriumot jó ha lefeded valamivel, mert kiugrálnak a békák :)
2009. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a béka amelyik akváriumban, halakkal együtt él nagy valószínűség szerint karmosbéka.

Ha terráriumban akarod tartani, akkor pl. Dendrobates...vagyis nyílméregbékák nagyon alkalmasak erre a célra bár igen drága jószágok, de van, még díszes szarvasbéka, ökörbéka vagy különböző varangyok, unkák..stb. Ezeket be lehet szerezni állatkereskedésekben.

2009. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tavasszal foghatsz a kertben. mindenféle ft. nélkül (külömben tudom mi a ft.)
2010. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!