Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok...

Milyen kutyafajtát ajánlotok lakásba? (Van kert is, de főleg lakásban fogom tartani. )

Figyelt kérdés
Kistestű kéne, ami nem túl aktív hogy mindent szétszedjen, de azért játékos. Szeresse a nagyobb gyerekeket.
2011. aug. 17. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Westie... De a mindent szétszedés az nevelés kérdése.Egy kölyök még szinte mindent megrág,szétszed ezért sokat kell vele foglalkozni.
2011. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez a weboldim:

[link]


S

z

i

v

e

s

e

n

2011. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
10:45 ös édes a weboldid,csak Labcsi nincs benne,az engem érdcsizne!
2011. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én egy vemhes kutyát fogadtam örökbe, május 18-án születtek a kölykök.

kistestűek, alig lesznek nagyobbak egy cicánál, most 3 hónaposan 3 kilósak...


van fekete fiú, fekete lány, zsemle színű lány...

bár az egyik lányt megtartanám...:)


lakásba a zsemle kislányt ajánlanám, mert nyugodt és kifejezetten lakásba szánnám családi kedvencnek, gyönyörű spániel keverék!:)

vidám kis plüsskutyusként jellemezném aki imád ölben aludni, mint egy kis cica de a labdát sem veti meg.:)


ha érdekel, megírom privátban az ímélem/telefonszámom.:)


Pest megyei vagyok, a kiskutyák most kaptak kullancs és bolha irtót, 2 cicámmal jól kijönnek, kölyök koruk óta ahhoz vannak szokva, hogy a szomszéd kisgyerekek "nyúzzák" őket...:)

+ 2 másik kutyám is kivette a részét a nevelésből, más kutyákkal is nagyon jól kijönnek!

kiegyensúlyozott kutyák.:)



én is a zsemlét tartanám meg, de a fekete kislány nem olyan szép, tehát a zsömi előbb találna gazdára...


a zsemle már túl van egy oltáson, oltási könyvvel, ajándékba adnám, csak tudjam, hogy jó helyre kerül!!!!



Kérlek, gondold át!:):)



Üdvözlettel:

Kati

2011. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg lakásban tartanád és csak játszani engednéd ki akkor yorki. Nagyon játékos kutyus és a nagyobb gyerekekkel akik nem plüsskutyaként kezelik nagyon jól elvan. Imád rohangálni a szabadban, de ugyanakkor szeret összekuporodni a gazdi ölében is egy kis délutáni szundira.
2011. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, lakásban tartanám, de nappal főleg kinnt lenne. Én kb a fél napomat töltöm otthon, akkor ott lenne, ahol én is vagyok.

Az első kommentelőnek: Tudom, hogy nevelés kérdése, hogy szétszed-e mindent, de vannak nagyon aktív, össze-vissza ugrálós fajták, akiket nehezebb leszoktatni erről, mint például egy folyton szunyókálót... A westie-vel csak az volt a gond, hogy szökős. Kiássa magát... :/


A weboldal nagyon aranyos, köszönöm! ;)


A többi családtag nem egyezne bele abba, hogy keveréket tartsak, pedig már azt is szóba hoztam. :/


A yorkie senkit sem ragadtat el... :/


Nekem most a boxer tetszik. Nagyon eleven, mégis tartható lakásban is. Keveset kell ápolni a szőrét, könnyen tanul. Nekem nagyon szimpatikus. :)

2011. aug. 18. 10:30
 7/10 anonim ***** válasza:

11:00

Még szerkesztem!

2011. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De már van!
2011. aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi van? :O
2011. aug. 28. 09:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Lakásba semmilyen kutyát nem ajánlok.
2013. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!