Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 3-4 cm-es teknős mennyi...

Egy 3-4 cm-es teknős mennyi idős lehet kb? Pl. Egy sárgafülű ékszerteknős?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Juj az még nagyon pirinyó, szerintem 1,5 hetes kb, de még lehet annyise. (:
2011. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Platypus ***** válasza:
Lehet sokkal idősebb is, ha nem táplálták megfelelően vagy nem volt megfelelő a hőmérséklet.
2011. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szomszédom ékszer teknőse 5 cm és 15 éves, enyém 8 éves és kb 20 centis mert én szabadban tartom tavasszsal,nyáron
2011. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KicsiSráác ^ ***** válasza:
Az én vörösfülű ékszertekim 6 éves és még csak 8cm hosszú
2011. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az en sargafulu teknosom 4cm, es 1honapja kaptam...es uzletben pedig kitudja miota ott volt
2011. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peti4000 válasza:

Ha egy éves korára nem nő meg legalább 8-10 centire akkor ott valami baj van, nagy valószínűséggel alultáplált, vagy csak nem megfelelő kajával táplált. Esetleg túl kicsi az akvárium, vagy nincs lehetősége napozásra ami szintén nagyon fontos.

Fagyasztott vagy élő halat mindenképp kell adni nekik.

Egyébként a kérdésre válaszolva mi is kb akkorán vettük őket :) kb 2 hetesek olyankor.

2011. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rajtam is tudnátok segíteni? most karácsonyra kaptam babát(ékszerteki)akkor még csak 3-4 centisvolt most kb. 1dm. mennyi idős? honnan tudom hogy fiú vagy lány?
2012. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 andrea bognar válasza:
az én tekim 6cm es akkor menyi idős???? léci segitsetek
2012. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!