Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mien állat ez gyík? Milyen...

Mien állat ez gyík? Milyen féle gyík. Magyarországon nincs kígyó?

Figyelt kérdés
Kimentem és a kutyám rszketett és ugatott. Nem tudtam el képzelni hogy mit és volt egy ilyen fa darab (kocka alaku fa) És alatta egy gyík féle. a nyelvét ki be rángatta és csúszott. De nem olyan gyorsan. Megfogtam és egy üres virág cserépbe tettem. Hogy majd apunak meg mutathassam az új kis vendéget. Mi lehet?? Sárga, benne zöld kis minták. Miért félt tőle a kutyám és mit eszik?? Majd rakok fel róla képet. 13L
2011. ápr. 7. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha van 4 lába, akkor gyík. Ha nincs lába, akkor lehet lábatlan gyík, sikló, vagy akár kígyó is. De itt Magyarországon elég kevés kígyó él.
2011. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs lába, nagy sziszegő nyelve. És a cserépből ki dugja a fejét és sziszeg. Zöld és kicsi sárga kockák vannak benne
2011. ápr. 7. 13:07
 3/16 A kérdező kommentje:
[link] pontosann ilyen mint a képen látható kígyó
2011. ápr. 7. 13:10
 4/16 anonim ***** válasza:
kertesház gondolom, nem? nálunk szoktak lenni kígyók, bár tömbházban lakunk, de mikor lemegyek néha esténként szoktam hallani az ijen sziszegéseket.meg multhéten kígyóbőrre is leltem:D
2011. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]


de ehhez hasónlít a legjobban

2011. ápr. 7. 13:16
 6/16 anonim ***** válasza:
A képen egy pici sikló van. Én is fogtam már ilyet kertes házban! De inkább engedd el (magam is így tettem), mert védett állat.
2011. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen kertes ház :). Nem tudom mi lehet de irtó cuki
2011. ápr. 7. 13:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Ott a linkedben a kígyód neve, vízisikló. ;) [link] Nagyon aranyosak, de engedd el kutyabiztos régióban, a szabadban a helye.
2011. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pontosan olyan mint amit az utolsó linkelt. Elengettem köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 7. 14:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Amugy még onnan tudod megismerni hogy sikló mert a siklók bűzt árasztanak ilyen dögszaguk lesz :D ha megfogod.
2011. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!