Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az baj ha az sargafulu teknoso...

Az baj ha az sargafulu teknosomnek egy nap 3x adok enni? Reggel delbe este? Sok az neki? megeszi mind:-s

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ha kicsi akkor adjál, de sok lesz később, ezeknek majd ha nagyok lesznek akár a hetente etetés is megfelel.
2011. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mennyit adsz neki? és mekkora a teklnős?

igen sok

2011. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg picik voltak az enyémek, addig egy nap egyszer kaptak. Most már hetente 2 alkalom, de állandóan ennének.
2011. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a harmadik hozzászóló írta jól

nekem ugyanígy vannak

miért adsz 3szor nekik úristen? hát elhíznak!!! untig elég 1szer ha picik

később pedig még kevesebbet

ezek hüllők, nem valami macska

2011. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bele hízik a páncéljába így és meg fullad....:/// De folytasd csak.. majd csak ara kelsz fel h egy döglött teknősöd van :).. inkább nézz utána a neten hogy hogy is kell etetni egy teknőst...

Nem is értem h mer így vki teknős gondozást vállalni h nem tudja hogyan kell helyesen kezelni:/

2011. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

elso sorban en velemenyt kertem s ha nem tudsz adni velemenyt inkabb hallgass

senki sem kerte az elitelesedet, hogy mert igy s ugy

s szerintem semmi kozod, hogy ki vallal teknost s ki nem

koszonom:)

2011. ápr. 20. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Sajnálom, ha fáj az igazság;) De ez így van. Úgy senki ne vállaljon felelősséget egy állat iránt, aki nem tudja mi kell szerencsétlen jószágnak.. Nem tudom de mit szólnál a teknősöd helyében, ha naponta 3* kapnál enni és egyszer csak azon kapod magad hogy nem tudsz levegőt venni mert a páncélod nem engedi... Nem emberből van, hogy ahogy hízik úgy nő vele az amiben él...

Nem kioktatni akarlak ne érts félre, de ez az igazság.. Halvány lila gőzöd sincs arról, hogy kell tartani egy teknőcöt. Ha annyira érdekelne utána olvasnál a neten. És most fog az jönni, hogy jajj azért van ez az oldal hogy kérdezzenek.. Igen ám, olyan kérdéseket kellene itt leginkább feltenni amit maga a világháló se tud úgy leírni mint pl egy teknőc etetése-.-'

Na mind1 remélem szerencsétlennek még nincs késő

2011. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem három teknősöm van. megvannak vagy 20 éve. hetente egyszer esznek.
2011. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha picik egyaltalan nem sok.:) haa mar nagyon IGEN az nagyonsok naponta egyszer eleg.:)
2011. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nagyok* utolso woltam.:)
2011. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!