Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 1,30 méter, milyen kígyó...

1,30 méter, milyen kígyó lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 28. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Karós fejü vipera.


Már karóval átütött fejü...

2011. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

huh, adtál neki rendesen :)

amúgy szerintem valamilyen sikló

2011. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Úristen, ugye nem Ti öltétek meg?? :( Magyarországon minden hüllő védet!!!

Amúgy csak egy ártalmatlan erdei sikló...volt :((

2011. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*védett
2011. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mekkora mákod van neked!!!


Hogy nincs a képen semmi, amivel beazonosítanálak.

Mert tuti, hogy beb@sznék az ablakodon egy molotov koktélt. Gyökér F@szkalap.

... na, majd ip cím alapján. Majd megtanulod, mikor öljél meg legközelebb bármit is.

2011. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia. én megértem h megilyedtél, de ez nagyon durva :O
2011. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, ez egy közönséges erdei sikló, nálunk is szoktak napozni, szeretnek nyáron kifeküdni a kövekre, láttunk már 1,5-2 méteres példányokat is. Nem tudom minek kellett bántani szegény állatot, nem hiszem hogy van olyan haszon- vagy háziállat amire reális veszélyt jelentene (Mo.-n nem is él semmilyen agresszív hüllőfaj ami az lenne), ráadásul védett is.
2011. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is megilyedtem volna, az tuti. De szegényt ahogy megölted :(

Amúgymeg lehetett volna kígyó is, ha kiszökött volna egy állatkeresjedésből, vagy egy felelőtlen kígyótartótól. Megeshet :(

2011. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

"Amúgymeg lehetett volna kígyó is, ha kiszökött volna egy állatkeresjedésből, vagy egy felelőtlen kígyótartótól"


1) Az erdei sikló is a kígyók rendjébe tartozik.

2) Ha egy ismeretlen állatot látok akkor nem piszkálom hanem elkerítem hogy ne veszítsem szem elől és hívok valaki okosabbat aki be tudja azonosítani mi az...

3) De legfőképp ha már amúgy sem értek hozzá akkor nem próbálom likvidálni mert egyrészt elég sokat ér egy ilyen jószág (egy gondolatbeli mérgeskígyó is, de egy ilyen erdei sikló is), másrészt ha nem sikerül a tervem akkor valószínűleg a kígyó is aggresszívan fog reagálni (már nem egy ilyen erdei sikló, hanem ha tényleg mondjuk egy veszélyes mérgeskígyóról lett volna szó).

4) Ha már annyit meg tudod tenni valaki hogy szögbelövővel megöli szegény állatot az sem tartott volna neki tovább hogy berakja egy dobozba és kiviszi a határba/erdőbe/vízpartra. Szöget üthetne az emberek fejébe (ha-ha!) egy-két értelmesebb gondolat is.

2011. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17:47 igazad lehet, de én csak azt írtam h minden bizonnyal én is megilyedtem volna. és azt is írtam h nagyon durván elbánt azzal a szerencsétlen álattal :(
2011. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!