Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 1,30 méter, milyen kígyó...

1,30 méter, milyen kígyó lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. máj. 28. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Úr Istn! Ez kegyetlen! Én ilyenkor azt látnám ilyen helyzetben, aki ezt tette :O :O Szegényke...És erdei sikló...VOLT!
2011. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem én öltem meg, elütötte az autó... a szög meg hát most na...
2011. máj. 28. 18:40
 13/17 anonim válasza:
Chuck Norris farka.
2011. máj. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azta...hát tény és való szép szobadísz lenne de akkor is védett. Amúgy IP cím alapján nem tudod kideríteni IP Lookup programmal hogy hol lakik, mert a szolgáltató védi a címét. Amúgy látszik a sikló közepe felé hogy kocsi ment át rajta mert a deszka nincs olyan vastag meg nem tudnál akkorát csapni rá hogy ilyen sebe legyen...amibe belehalt. Bakter ezt szögbelövővel csináltad?
2011. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
ha a szőget átbaszod a te fejedbe megmondom milyen fajta vagy..na??
2011. jún. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
omg egy sikló miatt sírtok ??? Ugyanmár,emberek-et lőnek le,kínoznak meg,halnak éhen nap mint nap ,őket meg le se szarjátok!!!!
2011. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Agya Úr Isten!!!

Na ne, jesszus. Mégha elütötte egy autó akkor sem kellene egy szöget átverni a fején. Az utolsó hozzászolónak meg üzzenem hogy azt láttnám amikor ezt veled csinálják, és akkor te kit védenél. Magadat vagy másokat akiket lelöttek!

Ha ezt tennék az én két pitonommal, én nem tudom mit csinálnék!!! :O

2011. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!