Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy adhatnám meg a teknősnek...

Hogy adhatnám meg a teknősnek a kellő vitamint, cseppek és egyéb dolgok nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy pici ékszerteknősöm, úgy 6 cm eszik rendesen, de puhul a páncélja. Szárított halat adok neki, mert fagyasztottat sehol se találok ....:S ezért vettem neki páncélerősítőt és A D E vitamin cseppet is ... de akkor is puhul ... :S:S nem tudom mi baja lehet .... egy két hozzászólást?Vélemény segítség..? köszönöm előre is .
2011. jún. 9. 20:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi majd kipróbálom!!:)
2011. jún. 19. 12:09
 12/16 anonim válasza:
Ha tényleg nagyon puha, akkor vidd el állatorvoshoz, de esetleg megpróbálhatod napoztatni is. Annyi az egész, hogy ey lavorban, vagy akár a kezedben is kivbiszed a napra, úgy, hogy ne tűzzön rá, csak szépen süssön rá a nap. Ezt úgy de 10 körül, és du 4-5 körül csináld meg kb fél órára. Akár reggel is, délután is. Esetleg kimész egy horgásztóhoz, hálóval merítesz egyet-kettőt a parton, lesznek kishalaid. Amikor meghaltak, kiteszed a napra őket egy picit, hogy kicsit száradjanak meg, de NE NAGYON! utána megmosod, és etetheted is a kis tekidet. A halakat le is fagyaszthatod.
2011. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem nagyon puha már minden jobb kaptam a barátomtól hozzá lámpát és már sokkal jobb....:D:D
2011. jún. 22. 17:12
 14/16 anonim ***** válasza:
sziasztok! bocsi, hogyha már küldték, nem volt türelmem végigolvasni az összes választ :D szóval mi az Auchanban vesszük a fagyasztott halat a tekiknek. Asszem ezer ft körül van és egy elég nagy csomag, nagyon megéri, több hónapig elég. és semmi baja a tekinek, ha emellett tiszta vize, szűrt s fűtött, és kap valami kiegészítő kaját pl zöldség. ha nem szeretik, akkor azzal kell kezdeni az étkezést, hátha. nálunk az egyik cseles, mert nem eszi meg a zöldséget, tudja, ha koplal megsajnálom és rengeteg fagyasztott hal várja, a másik viszont mindent megeszik amit elé teszek.
2011. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
jah, hát igen, ha nem volt lámpája akkor érthető :S
2011. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az Auchanos fagyasztott halban benne vannak a zsigerek? (gondolom ez apró fehér hal kb.500g-os kiszerelésben, már én is vettem, de az régen volt és elfelejtettem, hogy zsigerelt-e vagy sem)


Csak, mert fontos, hogy zsigerekkel együtt legyen a hal.

2011. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!