Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan szaporítsak vörösfülüt?

Hogyan szaporítsak vörösfülüt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, hogy rengeteg ilyen oldal van, de jobban szeretném egy olyan embertől hallani aki otthon szaporította. Szóval minden érdekelnek. Hogyan rendezzem be és min. mekkora legyen az akvárium? stb. 14 évesek a tekik. És még soha nem csináltam ilyet. A tartásukkal, etetéssel tisztában vagyok, de ezzel nem.

A válaszokat köszönöm.


17/L


2011. aug. 12. 18:49
 1/4 Platypus ***** válasza:
Sehogyan, illegális a szaporításuk. Mivel veszélyesek az őshonos élővilágra, ezért ma már törvény tiltja a szaporításukat és az árusításukat.
2011. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem árusítani akarom hanem megtartani akarom.
2011. aug. 13. 14:50
 3/4 Platypus ***** válasza:
Akkor is illegális a szaporítás, ha nem akarod eladni. A törvény életbe lépése előtt vásárolt példányokat megtarthatod, de mindenféle szaporításuk törvénytelen. Ha mindenáron szaporítani akarsz, akkor vegyél sárga fülűt.
2011. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sárga fülüt nem szeretnék. Tudtam, hogy van eza törvény, de azt nem, hogy szaporítani sem lehet. Érdekes...
2011. aug. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!