Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állat való nekem?

Milyen állat való nekem?

Figyelt kérdés
Egy olyan állat kéne, (lehet hüllő,emlős)ami kis termetű, nem él tovább 6-7 évnél, könnyen lehet szállítani,nem igényel különösen nagy helyet, nem költséges.
2011. aug. 16. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ékszerteknős ?
2011. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bolha :)

Bocs, de hirtelen ez jutott eszembe...


Vegyél hörcsögöt, nagyon kis helyesek. Vagy ékszerteknőst.

Persze attól is függ, hogy mit szeretnél vele tenni (pl. csak nézni, vagy időnként simizni?).

2011. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ékszerteknőst ne vegyél, 25 évig is elélnek.
2011. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hörcsög való neked :)
2011. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Leming. Nekem is volt, hasonlít a hörcsögre, de az a különbség, hogy kisebb, nem harap. Van egy csík a hátukon. Beillesztem ha sikerül [link]
2011. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 FogyiiFagyii válasza:
Egér v patkány xd
2011. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
degu? :D
2011. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Patkánynak jó ha van egy 50x50-es terráriuma, tele játékokkal, faágakkal, papírokkal, mert sokat mászkál, fészket épít és mindig alkot valamit és plusz még ki is kell engedni néha, hogy futkározhasson, pl a fürdőszobában, vagy ahol tudsz rá figyelni, mert könnyen elbújik, aztán 3 napig üldözheted ha nem akar magától visszamenni a ketrecébe.


A hörcsögnek jó a kis hely, meg egy kerék és abba elfutkos egész éjjel, nappal meg alszik :)


Törpehörcsögöt szoktak sokan venni, annak kell szerintem a legkisebb hely.


Az egerek kolóniában élnek, szeretnek sokan lenni együtt de ha van 1hím+1nőstény, abból 2 hónap mulva lesz 30db, kb ilyen ütemben szaporodnak.


A hüllők közül, a rövidfarkú törpekaméleon, abból ha kettőt beraksz egy 40 literes akváriumba, faágakkal, és futónövényt ültethetsz melléjük, az jó, de azok nagyon unalmasak, nem mozognak sokat, csak mint a lajhárok egész nap kapaszkodnak az ágakon.


A törpe ékszergyíkok édesek, picik, mint a kisujjam. Egy 30 literes terráriumba is beférnek, de a mozgásigényük szerintem nagyobb annál. Aktívak, ha jól érzik magukat, lehet bele ilyen kis vízesest is rakni nekik: http://www.youtube.com/watch?v=ONQG49cVbE4

2011. aug. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
azta akkor válogathatok:Dköszönöm a válaszokat.:hörcsögöm már van,tekit szerettem volna,de hosszú ideig él.és azért szerettem volna a hörcsög mellé még egy állatot mert szegény nagyon lusta és csak este 11-kor kel fel xd.nekem meg nincs szívem nappal állandóan felébreszteni.
2011. aug. 17. 11:21
 10/15 A kérdező kommentje:
a rövidfarkú törpekaméleont kilehet venni?és mennyi ideig él?
2011. aug. 17. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!