Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért van az, hogy rossz...

Miért van az, hogy rossz tanácsot adnak az állítólagos szakértők?

Figyelt kérdés

Nevek nélkül írom, mert nem az a lényeg, hanem az, hogy felháborító, hogy "szakértő" olyan tanácsot ad, amitől úgy legyengült a görög szárazföldi teknősöm, hogy az állatorvos csak csóválta a fejét arra, hogy meg tudjuk- e még menteni, s annyi biztatót tudott csak mondani, hogy ezek azért szívós állatok!

Mindenki, akinek ilyen állata van, lehet, hogy tud róla, de lehet, hogy nem, mindenesetre fontosnak tartom elmondani, hogy NE ADJATOK NEKIK EGYÁLTALÁN SALÁTÁT, még azt a bolti, előrecsomagolt mixet sem. Kimossa belőlük a kalciumot, s belepusztulnak! De előtte még tönkremennek, már a fájdalomtól sem fognak tudni járni!

Neharagudjatok a kiakadásomért, de 3,5 éves a kis Momó, s a chip beültetéskor derült ki, hogy komoly baja van, addig a "szakértők" mind agyon dícsérték, hogy milyen szépen növekszik! Tanulságnak szántam a mi szomorú helyzetünket! Drukkoljatok, hogy a rá váró kemény injekció kúrák megmentsék!


2009. máj. 1. 12:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyetértek az utolsó válaszolóval!

Sajnos, én sem értettem hozzá, azért kaptam, mert szeretem, mint állatot, születésnapomra, de nem értettem hozzá. Belátom. Ezért vittem lelkiismeretesen az első 3 évben ellenőrzésre a Közép- Duna- völgyi Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Felügyelőségre évente 2X, ahogy előírták. S pont ott kaptam helytelen útmutatást (értsd: saláta jöhet!!!!) Ezért is írtam, hogy semmiképpen ne essen hasonló hibába más, ha én ennyire tudatlan is voltam!

Szeretjük a tekit, s bármit megteszünk, hogy egészséges legyen. Azóta is élénk, s szemmel láthatóan javul a állapota. Kétségbeestem, de azóta nagyon figyelünk! Rendszeresen "legelészik", van természetes napfényen (is), s NO banán, saláta, s paradicsomot is nagyon- nagyon ritkán kap.

Eleven, s már úgy startol, hogy lassan futnom kell utánna! :)))

Imádjuk a 4 éves kis Momónkat!!!! De szerencsére a mi dokink is nagyon jó! Most ősszel viszem is felülvizsgálatra, biztos, ami biztos!

Mindenkinek hasonlóan szerencsés kimenetelű "hozzá nem értést és naivságot" kívánok!

2009. aug. 21. 22:41
 12/13 Kistál_és_a_bor válasza:

Hát, ja...

Mint írtad csupán "állítólagos" szakértő...

2021. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kistál_és_a_bor válasza:
.. , ..
2021. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!