Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a vöröfülüm baja?

Mi lehet a vöröfülüm baja?

Figyelt kérdés

Vörösfülü tekim 14 éves. Egyik napról a másikra jött ez a probléma. A szemét nem nyitja ki rendesen. Olyan mintha be lenne neki dagadva vagy nem tudom. A jövő héten viszem állatorvoshoz.

Köszönöm a válaszokat.


17/L


2011. nov. 3. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Vitaminhiánya van Ez TUTI!!!!!!

Adnak majd kenőcsöt vagy cseppet rá!!!!

2011. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. nov. 3. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
tényleg lehet vitaminhiány, de lehet rossz minőségű víz miatt is
2011. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fertőzés is lehet, meg vitaminhiány is.

Valószínűleg kap majd szurit, meg kellene tenned valami fertőtlenítőt a vízbe. (Persze ki is kell cserélni.)

Ha fertőzéstől van, kéne kamillázni neki, és esetleg a vízhőmérséklet is emelhető kicsit pár napig.

Majd a doki megmondja, de szerintem nem lesz semmi baja. :) Remélem.

Nálunk is volt már ilyen, hamar rendbe jöttek.

2011. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jahj nagyon remélem. Már családtagok. Amúgy ketten vannak és csak a hímnek van baja. A lánykának nincs semmi baja.
2011. nov. 4. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az állatorvos azt fogja tanácsolni, hogy pár napra tedd külön őket. Nehogy elkapja a másik is - már, ha olyan probléma, ami elkapható.

Nekem négy tekim van, mindegyiknek voltak már különféle nyavalyái az évek során (15,5 évesek az idősebbek és 10,5 a fiatalabbak), de szerencsére mindig nagyon hamar, napok alatt meggyógyultak.

De persze én is minden alkalommal nagyon megijedtem/megijedek, ha valami van. (Betegség vagy sérülés)

2011. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
VITAMINHIÁNY ENNYI SEMMI KOMOLY !!!!!! CSAK KAP KENŐCSÖT VAGY SZURIT MEGGYÓGYUL ÉS ENNYI!!! NE IJESZTGESSÉTEK!!!
2011. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért nem baj, hogy a többit is leírtátok, mert így fel vagyok készülve a legrosszabbra és csak jobb érhet. Nagyon remélem, hogy hamar meggyógyul.
2011. nov. 5. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!