Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meddig bírják a teknősök a...

Meddig bírják a teknősök a vízen kívül?

Figyelt kérdés

A barátomnak van 2 tarajos teknőse. Az egyik már 1 éve meg van neki és 2 hónapja kapott tőlem egy kicsit. Szét szeretné őket választani hogy nőjjenek tovább. Arra gondolt, hogy a nagyobbat a szobába tartaná kint.

Arra lennék kíváncsi, hogy meddig tud meglenni a víz nélkül?

Meg ha már itt vagyok az ékszerteknős meddig bírja?

(Persze nem élete végéig lenne kint :) Csak egy darabig)


2011. dec. 4. 20:02
1 2
 11/14 dirtboy ***** válasza:

az aktivitás nálam is változó.

a legnagyobb a /kisfürge/ az beles és örökmozgó.

a másik sárgafülű a /beszari/ az rittkábban eszik,és nem nagyon mozog.

a tarajos a /pizsama/ azt szinte sosem látom enni,valószínű rejtve eszik és szintén nem valami aktív jószág.


a sok alvás szerintem a télnek köszönhető,a teknősök érzik hogy tél van attól hogy lakásban vannak plusz ugyebár hamarabb sötétedik és a lámpát hiába kapcsolod fel nekik az nem olyan mint a természetes fény,a lámpánál simán szunyókálnak.

egyébként a teknősök élőhelyét aquateráriumnak nevezik,mert víz is van benne és száraz terület is.

tudok egy oldalt ahol megadhatod te magad is a aquaterárium méretét meg ragasztják és házhoz szállítják neked olcsón.

ha van rá keret ami jó lenne ha lenne hiszen állatokról van szó áldozni kell a kényelmükre ha már bevállaltuk

[link] a tartásukat.

itt az oldal nézz szét,ettől olcsóbbat még nem láttam neten:

2011. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon köszi :) Tavaszra terveztem az új aquaterráriumot(amúgy tudom, hogy ez a neve csak lusta voltam írni :D) Vagy pedig külön rakom őket, de az már túl költséges lenne... A mostani helyük még egyszeresét szeretném vagy 2*-esét :D Mondjuk azt takarítani szép mutatvány lesz :D
2011. dec. 7. 18:29
 13/14 dirtboy ***** válasza:
ha meg lesz a nagyobb helyük akkor abba ne etesd őket hanem hagyd meg a régit is és abban etesd,így a nagyot nem kell sűrűn tisztítani mert sokáig tiszta marad a víz.
2011. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm !! :)
2011. dec. 7. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!