Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állat látható a képen?

Milyen állat látható a képen?

Figyelt kérdés

[link]


A kis zöld állatka nevére lennék kíváncsi


2011. dec. 29. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egy bébi viziagáma. Nagyon édes, jópofa állat, aktív nappal, sokat ugrál.


Max 1 éves koráig lehet tartani egy kb 70x40x60-as terráriumban, akkor még a teste 13centis, de havonta nő 1 centit és hamar óriási lesz.


Kifejlett méretében a teste olyan 40cm-s, a farka meg + 50cm, tehát összesen 90cm és ekkor már kell neki egy kisebb gyerekszoba hogy elférjen és öregen egy ilyesztő nagy sárkány lesz belőle :)


Mondok neked hasonlót, ami nem nő meg olyan nagyra, pl a madagaszkári nappaligekkó, szintén szép zöld. Én olyat tartok.

2011. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Baloldalt viziagáma 1 évesen, jobboldalt nappaligekkó:

[link]

[link]


Nekem voltak így együtt, csak az agámát eladtam később, mert túl nagy lett, és már a gekkó is, meg én is féltünk tőle :)

2011. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Esetleg valami olyan állatot tudtok ajánlani ami nem nő meg csak kb 10 centisre?Legyen könnyen beszerezhető és árba se legyen nagyon veszélyes

2011. dec. 29. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

leopárd gekkó, zöld anolisz(ez nem biztos)

amugy én szakállas agámát javaslok neked, ha hüllőt akarsz.

2011. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez egy Japán tűzhasú gőte..100%

Ha megnézed ott fölül (a link fölött) az oldal címét..láthatod hogy oda van írva! :))

2012. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!