Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősöknek kell társ, vagy...

A teknősöknek kell társ, vagy egyedül is tarthatjuk őket? Nem érzik magukat magányosnak, ha csak egyedül vannak a terráriumban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jobb ha van társa, de ha lehet akkor különböző neműek legyenek. Nekem 2 fiúm van (az egyik az utcán talált ékszerteki) de először ki nem állhatták egymást,de később már megszokták egymást, márcsak kajánál szoktak egy kicsit összekapni.
2009. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem két különböző nemű ékszer tekim volt és imádták egymást. viszont etetni mindig külön lavórban etettem őket(így nem piszkolódik olyan hamar a víz). Most görögtekim van,aki már 4 éves,neki is volt párja,de mivel kicsi korban nem lehet tudni,hogy milyen ne,úek,így csak 3 éves korukban derült ki,h mindketten fiúk. Sajnos az ivarérettség miatt egymásnak mentek,ugyhogy szét kellett őket szedni. El kellett egyiküket ajándékoznom(nagyon jó helyre került,ahol van lányteknős:) azóta a miénk is sokkal nyugisabb.
2009. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzi magát rosszul egyedül sem. Nekem egy 9 éves ékszerem van, és nagyon jól érzi magát így is :)
2009. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 11. 08:13
 5/8 anonim ***** válasza:
utcán találtad meg a tekit?? jézusom szegénykeeee
2009. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A barátom találta meg, és az úttesten mászkált, valószínű vagy valaki elengedte, mert már nemkellett neki, vagy udvaron volt tartva és valahogy kiszökött. De nagyon szerencsés teki, mert nagyon jó helye van nálunk.
2009. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt nem lehet megmondani...minden teknős más
2009. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia!

Az én teknősöm több mint 10 éve egyedül van.

Nem néz ki magányosnak viszont nálunk kicsit más élete van mint az átlag teknősöknek.én pl soka beszélek hozzá és elég sok időt tölt a szabában sétálgatással.

szerintem mindenképpen fontos hogy ne csak a vizében ázzon évekig hanem néha történjen vele valmi

2009. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!