Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ember akiken nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember akiken nem kell társ (barát/nő) (próbálom elhitetni magammal h én egyedül is jól érzem magam, de nem nincs ez így jól)?

Figyelt kérdés

éppen most kezd kialakulni egy csajjal egy új kapcsolatom ,de azelőtt 1 évig semmi. úgy elvoltam magamba. de az hogy élveztem volna az életet az nagyon irreális túlzás


sokan mondják hogy "most jobb nekem egyedül", lehet ezt érteni?


18f. eddig 3 nőm volt


2011. júl. 14. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

van akinek nem hiányzik, én mondjuk azt nem értem. persze nekem sem mindig hiányzik, de egy idő után igen. amikor exemmel szakítottunk én egy évig baromi jól elvoltam egyedül, nem is volt kedvem kapcsolathoz.

azt meg úgysem tudod elhitetni magaddal hogy jó egyedül, ha nem jó. :)

2011. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pofon ***** válasza:
Szerintem van olyan, mert én is olyan vagyok aki teljesen megvan egyedül.Októberben volt hogy szakítottam a bnőmmel és nem is keresem az újabb kapcsolatot.Nem nagyon hiányzik,jól érzem magam,de ha neked így nem tetszik akkor te nem ilyen vagy...
2011. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy van akinek nem kell társ, mindig csak a gond, és a stressz,az izgulás van akkor.Én nyugodt típus vagyok ezért szeretek egyedül lenni, akkor az egész környezetem nyugodt nem sietek, nem kapkodok. :)

Ezért jó egyedül lenni ha van párod akkor gondoskodnod kell róla,vigyázni és aggódni...szerintem érted. :)

16/F

2011. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!