Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csináljunk a talált...

Mit csináljunk a talált ékszerteknőssel?

Figyelt kérdés
Találtunk egy ékszerteknőst az utcánkban, valaki kidobta. Kistányér méretű (kb. 20 centis), virgonc, láthatóan egészséges, a páncélja is szép. Viszont mi nem vagyunk beállva semmiféle hüllő tartására, még egy akváriumunk sincs, amibe betehetnénk. Azt se tudjuk, mit adjunk neki addig enni, míg el nem viszi valaki, vagy mennyiszer kell etetni, hogy kell gondozni. Nagyon örülnénk néhány gondozási tanácsnak. Ha pedig valakit érdekel, magához venné, az írjon üzenetet! Ingyen és bérmentve elvihető.

2012. márc. 24. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Tedd egy lavor langyos vízbe, aminek az aljára sódert teszel, de csak annyi vizet tegyél bele, hogy ne lepje el őt.Rakhatsz bele egy nagyobb követ is, amire felmászhat napozni. Adhatsz neki saláta levelet, almát, párizsit, nyers májat, halat enni.
2012. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 24. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Párizsit és májat én nem adnék. A halra szavazok, ha lehet.
2012. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Adok neki valamit enni. Milyen sűrűn kell neki adnom neki?
2012. márc. 24. 13:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Na, ezt jól megaszontam... Szóval, milyen gyakran adjak neki enni?
2012. márc. 24. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon nagyon jól le vannak írva a dolgok, szerintem sokat segít.

2012. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy most néztem, a bal oldalon a páncélja púposabb, mint jobb oldalt. Ez nagy baj, vagy normális? Amúgy könnyen mozog, még a kezemből is lökte magát. :) Enni nem akar, gondolom stresszes kicsit.
2012. márc. 24. 13:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Elvitték a teknőst. :) Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2012. márc. 24. 14:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van,hogy a teknőst nagyszénáson találtad???Légyszi ha tudsz gyorsan válaszolj.
2012. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!