Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tapasztalt görögteki tartól...

Tapasztalt görögteki tartól válaszait várom etetéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy mit és mennyit adtok neki enni, és hogy milyen időközönként? Illetve inni ?

Csak saját tapasztalatokat várok, mert már mindenféle weboldalt olvastam, de egyiken ez van írva, másikon az.... Az egyik szerint salátát csak hetente egyszer, mert kalciumlekötő, a másik szerint meg főképp salátát.... Az enyém a salátán kivül nem nagyon eszik mást, csak belekóstol a többi ételbe.

Valaki segítsen légyszíves.


4éves teki de csak tegnap kaptam.


2012. márc. 28. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
én alapvetően salátát adok neki, ez a fő étkezés. minden nap, de néha egy-egy kimaradhat. ezen kívül mindenféle zöldséget nyersen, amit épp főzök otthon, illetve ezeknek a zöldjét, kivéve a puffasztó zöldségek pl káposzta, karfiol, stb!. (miatta mindig rajta hagyatom a zöldségesnél). gyümölcsöt is rendszeresen kap, alma, eper, ilyesmi. és van saját étrendkiegészítője, azt az útmutató szerint adagolom. a páncélját olívaolajjal áttörlöm néha, nagyon szereti
2012. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ami az ivást illeti: mindig legyen előtte tiszta, friss víz egy tálkában, illetve egy nagyobb tálban szintén, utóbbit fürdésre fogja használni. (ne legyen túl mély, érjen le a lába, mert csak belemegy, meg kijön)
2012. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm !

akkor ezért csinálja... van neki egy itatója kb 10*10 cmes és mindig belemászik a vízbe, már az idegbaj kerülget hogy óránként cserélhetem ki mert belemászik.

és a teki alatt kell nedvesíteni a talajt vagy legyen teljesen száraz?

2012. márc. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!