Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata az ezüst kolloid használatával kapcsolatban? Mit tapasztalt? Mire jó? Mire nem? Mik az esetleges káros hatásai?

Figyelt kérdés

Érdekelne felhasználók, fogyasztók véleménye.

Nem a marketing szöveg érdekelne arról, hogy ez a termék mindenre kiváló gyógymódot jelent, stb.

Valós, saját "fogyasztáson" alapuló tapasztalatokon nyugvó véleményekre lennék kíváncsi.

Pozitív és negatív, a termék mellett és ellen szóló érvekre egyaránt.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. márc. 17. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Én a krónikus mandulámra használtam. Meggyógyítani nem gyógyított meg, de először nagyon hasznosnak éreztem. Az első időkben pár kanállal használtam úgy három napig és egy hónapra elmúltak a torok panaszaim. Aztán már csak úgy két hetekre, végül már csak napokra. Valószínűleg hozzászokott a szervezetem és akkor már szinte egyáltalán nem használt. Összességében olyan hat kis üveggel ittam meg úgy 4 hónap alatt. Mellékhatást nem tapasztaltam. Azóta már kivették a mandulám.
2012. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
en a gyenge immunrendszeremre hasznalom...sokat voltam "beteges" es picit több mint fel eve megiszok belöle minden nap 1 kanallal es semmi bajom azota,tök jol erzem magam
2012. jún. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!