Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősnek muszáj a vízmelegí...

A teknősnek muszáj a vízmelegítő? Többi lent

Figyelt kérdés

szeretnék egy ékszerteknőst, mert imádom őket.a régi teknősünknek nem volt vízmelegítője, mégis velünk volt 2 évig (nem halt meg csak rokonunknak adtuk)

nem elég ha meleg vizet engedek a terráriumba?


2012. ápr. 4. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

NEM!A meleg víz kihül és nem jó.

Ha kicsi a teki akkor kell neki ha nagy lesz akkor nem egy kb. 20cm-es tekinek már nem kell.

2012. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy 10 wattos fűtést vettem, mert egész kicsi volt az akvárium, de a teki egyfolytában rajta ült. Nem volt elég meleg máshol. Kicseréltem 20w-ra, az már jó volt, akkor úszkált.

A meleg víz nem elég, hacsak nem cseréled 20 percenként, mert kb. annyi idő alatt hül ki. De az meg nem tesz jót neki, ha gyakran változik a hőfok.

2012. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a teknosoknek csak 1 db 40 W-os izzó a melegítés a szikla felett kicsi koruk óta,egész nyáron a kertben vannak medencében,már 16 éve.
2012. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
soha nem használtam vízmelegítőt, és felneveltem szépen a teknősömet... most 15 éves, és köszöni szépen, makk egészséges...
2012. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!