Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Megéri venni madárpókot?

Truthboy kérdése:

Megéri venni madárpókot?

Figyelt kérdés
Tetszenek a madárpókok, szerintetek vegyek 1-et?

2012. ápr. 15. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne, mert a barátnőd azt fogja hinni, h. hüllye vagy. Engem zavarna, ha a partnerem ilyen fasszságokat tartana.
2012. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Elég nyámnyila lehetsz akkor 1. válaszadó :)


Nekem már 11 éves korom óta van madárpókom (Egy nőstény Lasiodora Parahybana) És most is itt van velem :) 2 barátnőm közül egyik sem bánta, sőt még tetszett is nekik.

20-ből 17 ismerősömnek bejön :)


Megéri venni őket mert nagyon igénytelenek, az enyém fél évente eszik, és 300 ft-ból meglehet oldani az éves etetését.

Terrárium tisztítás is 2 évente 1x, max 2x.. páratartalom biztosítás heti 1x..


Csodálatos kis teremtmények :)

2012. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
elfelejtettem, 19F
2012. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Neked nem éri meg,mert a szüleid a madárpókkal együtt ki fognak zavarnia lakásból.Már korábban is írtam neked,hogy várd meg míg felnőtt leszel,és akkor vegyél magadnak ha akarsz.Amíg a szüleid ellenzik,én a helyedben nem próbálkoznék.A pók fogja látni a kárát először.
2012. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Wizoka!


Győzz meg engem, mint laikust, hogy mitől "csodálatos kis teremtmények" a pókok, mint háziállatok?

2012. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
2. kommentelö . venni fogok énis nöstényt valami brachypelmát :) . 1 kommentelő szülök belementek.
2012. ápr. 15. 21:08
 7/22 A kérdező kommentje:
Nos,a madárpók a világ legkülönlegesebb lénye szerintem ! egy pók amit látsz ölni csodás. már maga a madárpók 1 csoda.
2012. ápr. 15. 21:11
 8/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__hullok__2864230-mit-c..

Tegnap 23-50-kor még azt írtad,hogy a szülők ellenzik..Még 1 nap sem telt el,és belementek???Nehezen tudom elhinni,főleg ha a szülők irtóznak az ilyen ízeltlábúaktól..

Csak személyes megjegyzés.Engem sem tudna senki meggyőzni,hogy a madárpók vagy bármilyen pók gyönyörű állat lenne..Bár nem ölők állatot,de ha bármelyik gyerekem egy ilyennel a lakásba állítana,csapnám agyon a pókot amivel tudnám..

2012. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Faterral lealkudtam a dolgot
2012. ápr. 15. 21:38
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

csodálatos állatok a pókok , s csak egy fajt utálok az embert, aki tönkre teszi az élővilágot, és többnek érzi magát mindentől... ugyan úgy él minden mint mi, tessék felfogni, és utálat helyett tisztelni őket!


sok sikert a tartáshoz, ne feledd, vadállat, nem házikedvenc, és éveken keresztül figyelheted, ahogy éli mindennapjait a te felelősséged alatt :)

2012. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!