Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Megéri venni madárpókot?

Truthboy kérdése:

Megéri venni madárpókot?

Figyelt kérdés
Tetszenek a madárpókok, szerintetek vegyek 1-et?

2012. ápr. 15. 20:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nemértem ezeket az embereket -.-

Bántott téged valaha egy pók???

Te bántottál már pókot?

Szerinted mennyivel lenne jobb ha a szobádba legyek röpködnének össze-vissza?

Hidd el, ez lenne.

Azt pedig nem lehet leírni hogy mi szép bennük. Én van hogy órákig nézem ahogy mászkál és minden mást csinál. Tudom nem győzlek meg vele de nem is ez a szándékom csak elmondtam hogy szerintem mi szép.

2012. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

gyönyörüek, szinesek,élő diszei a lakásnak,nem érzed egyedül magad tölük hiába csendesek.


nekem ök segitettek legyözni a pokfobiámat.

2012. ápr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó nézni őket ahogy másznak, ahogy esznek, ahogy csinálnak ezt azt. Nagyon érdekes. Akinek nem tetszik az ne tartson akkor, de ne ugassa le a másikat mert neki meg bejön. :)


Nekem már kölyök korom óta megvan a madárpókom.. Most már felnőtt vagyok és remélem még legalább ennyi ideig itt lesz velem :)


A kérdezőnek üzenem, hogy ha a szülők belementek, és szeretnél magadnak egy madárpókot akkor mindenképp jó választás, ugyanis amint megteremtetted neki a megfelelő élővilágot, onnantól kezdve szinte semmit sem kell vele csinálni. Ha van kérdésed privátba írj nyugodtan és valószínűleg még aznap válaszolok.


http://www.youtube.com/watch?v=irprqrOMhy4 0:40-től érdemes nézni.


Ez meg az én pókom amint egy egeret adtam neki tavaly nyáron!!! Most 2 hete adtam neki megint. Azóta eltelt több mint fél év! Az egeret tavaly 100 ft-ért vettem egy díszállat kereskedésben.

2012. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem az én dolgom, annyira nem is értek a pókokhoz... De haveromnak van sok és ő rohadtul nem fél évente eteti a pokokat, hanem 4-5 naponta... Szóval nemtudom neked milyen pókod lehet, de nem nagyon hiszem hogy igy kéne etetned..
2012. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Felnőtt, több vedlésen túl lévő Nőstény Lasiodora Parahybana. Fél évente éhes, nekem is fura, de ez van :) Most beraktam neki egy egeret, már csak azért ette meg mert idegesítette, és nem azért mert éhes volt, és utoljára tavaly nyáron adtam neki. Ha 4-5, naponta, vagy akár 4-5 hetente adnék neki, csak engem idegesítene a ciripelés, az egér mászás vagy ilyemsi.
2012. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Te tudod...;)
2012. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
pokfüggö a kajálás meg a növés is.én már láttam olyat hogy egy grammostola rosea testvérpárbol ugyanugy zabált mindkettö de az egyik normálisan nött, már 5 centis volt, a másik meg 3 centis max. XDD fura de van ilyen:)
2012. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát jah. holnap veszek egy Brachypelma Vagansot.
2012. ápr. 17. 18:09
 19/22 anonim ***** válasza:
hát amit én ismerek vagans csajszi az elég agresszor. ha nyitod az üveget egyböl ki akar jönni,meg fenyegetözik.
2012. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Itt vásárolj: [link]

pókot postán is küldenek... ezerszer jobb, olcsóbb mint mint boltból(lehetőleg attól vegyél akinek van rp-je), ha nem boltból veszed akkor vedd úgy hogy semmit nem írtam...

Tudom ajánlani egyik ismerősöm, ő tud neked segíteni pók ügyben...

irj rá: speedyy6927@freemail.hu

Pontosan nem tudom hogy milyen pókjai vannak eladók, de kérdezd meg tőle...

2012. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!