Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vádlin harapott egy vizisikló....

Vádlin harapott egy vizisikló. Egyenesen orvoshoz, vagy haza menjek?

Figyelt kérdés

A kutyummal sétáltunk a Duna parti susnyásban, és valszeg aludt a sikló, mikor ráléptem a farkincájára.


Szerencsére neki nem lett baja, viszont nekem hasogat aharapás nyoma, nem vérzik nagyon, nem mély de fáj egy picit.


Menjek haza és igyak kalciumot, tejet vagy mutassam meg dokinak?


Még fél óra mire haza érünk van időm eldönteni :D


2012. máj. 18. 17:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én csak pesten tudom és itt vádli, a többi szót nem hallottam még.
2012. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
nem árt tudni: ha netán fél éven belülmegharapna megint valami akkor jelezd hogy x. hóy-án kaptál már tetanusz oltást
2012. júl. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Igen tudom, köszi :) Az orvos is mondta, hogy jelezni kell, meg a papíron is írja amit adtak.

De nagyon nem szeretném megismételni ezt a napot :)

2012. júl. 6. 00:57
 24/29 anonim ***** válasza:
15%
engem még nem harapott meg semmi siklóféle de nem is ajánlom mert hozom a bozótvágót és feldarabolom, mi egyébként baltával szoktuk elrendezni az ilyen undorító csúszómászókat, akkor már tuti hogy nem harap többet
2013. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
10%
"Kedves" utolsó! Fordulj fel! Mennyivel nehezebb lenne odafigyelni inkább? Állatkínzó vagy, remélem lesittelnek miatta!
2016. aug. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
38%
Nyugii utolsó előtti én csatlakozom. Gyűlölöm a hüllőket.. gusztustalanok, undorítóak és még mellé büdösek is.
2017. júl. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Max. te vagy büdös, egy hüllőnek konkrétan semmi szaga nincs. Undorító? Szintén ne magadból indulj ki! Gratulálok a szánalmasságotokhoz, hogy egy sokkal gyengébb élőlényt bántanátok!
2017. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#24 Miért undorító?Védett és hasznos állat nem szabad keverni a gilisztákkal,nem csúszómászók! Állatkínzásért büntetés jár, egyébként egyáltalán nem veszélyes nem mérgező,nem bánt.
2019. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#26 Nem büdösek.Látszik, hogy úgy itélsz el egy állatcsoportot, hogy fogalmad sincsen az egészről és csak a hülyeségeket terjeszted.És minden hüllőt utálsz, még a gyíkokat is? Pedig azok már tényleg ártatlan kis élőlények.
2019. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!