Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a baja az ékszerteknősömnek?

Mi a baja az ékszerteknősömnek?

Figyelt kérdés

Van 2 teknősöm az egyik már elég nagy a másik kissebb jóval,pedig egyidősek.Ez lehet hogy csak a nemek miatt van,de észerevettem 2napja,hogy nem tud lemenni a víz alá és féloldalasan úszik a tetején is és nem is eszik.

Ha nem tudjátok mi a baja,az meg tudjátok mondani,hogy egy normál állatorvos tud-e vele mit kezedeni,akihez pl. a kutyusaimat viszem?


kössszi


2009. jún. 29. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg tüdőgyulladás.

[link] itt sokkal többet is megtudhatsz!

2009. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos nem csak kutyákat gyógyít. Nyugodtan elviheted dokihoz, nem fog kiröhögni. Meg persze vidd is el, nehogy késő legyen. Holnap feltétlenül keresd fel az állatorvost.
2009. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Amúgy tényleg tüdőgyulladása van.kapott egy szurit is.

amúggy felháborító,hogy az állatkereskedésben 24 fokos vizet mondtam, pedig 38-40 fokosnak kell lennie.Manapság a pénzért bármit...:S

2009. jún. 30. 17:49
 4/4 Jakab Dávid válasza:
Nagyon örülök hogy valaki ennyit törődik az ékszerteknősével nekem volt régen egy ilyen teknőcöm de az elpusztult és ugyanilyen tünettekkel hiába küszködtem vele sajna az egyik állatorvosnál elpusztult de szerencsére most van 3 teknőcöm 5 nyulam 2 kutyám 7 papagáj 4 pinty és 2 kiscica!
2010. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!