Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tehetem könnyebbé egy...

Hogyan tehetem könnyebbé egy erdei sikló gyógyulását?

Figyelt kérdés
Befőttesüvegben találtam egy erdei siklót, de nem nagyon mozgott már. Nagyon le van gyengülve. Mit adjak neki enni? Mennyi vizet adjak? Kell neki melegítés? Ideális hőmérséklet illetve páratartalom? Nagyon köszönünk minden segítséget!

2012. máj. 29. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 60% körül lehet a páratartalom és 20-24 fok kellemes lehet neki. Nagy tál vizet adj, és egy napos egeret, hogy egye meg, aztán engedd el szerintem.
2012. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kb 40-60% páratartalom. nagyobbacska akváriumban lehet tartani legyen elfedve. egy íróasztali lámpa sikeresen melegítheti. kb délbe legyen 25 C felett a hőmérsk. tegyél egy tálba vizet neki. és forgácsot. hogyha 30 cm alatt van akkor napos egeret , vagy kis gyikot. megfogja simán , ha 40 cm felett van lehet neki adni növendék gyíkot ,békát egeret .
2012. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!